Varyap Plaza Pendik yatırım ayları

Varlıbaş Holding tarafından hayata geçirilen Varyap Plaza Pendik'te yatırım ayları dönemi başlıyor

Varyap Plaza Pendik yatırım ayları

İstanbul Anadolu Yakası'nın Pendik ilçesinde ticari bir proje olarak hayata geçirilen Varyap Plaza'da anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Proje, Varlıbaş Holding imzası taşıyor.

Varyap Plaza Pendik, büyüklüğü 69 metrekare ila 3 bin 500 metrekare arasında olan toplam 278 adet ticari birimden meydana geliyor. 9 katlı tek blok halinde yükselen projenin ofis+işyeri+dükkan alanları 43 bin metrekare.

Adalar manzarasına hakim olan Varyap Plaza Pendik'te 10 bin 500 metrekarelik 300 araç kapasiteli kapalı otopark alanına, lobi ve danışma hizmetine, güvenlik sistemine, toplantı odalarına ve daha birçok aktivite alanına yer veriliyor.

Pendik-Tersane Kavşağı'na 2 dakika uzaklıkta olan Varyap Plaza Pendik; Güzelyalı Tren İstasyonu'na 5 dakika, Tuzla'ya 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika ve İDO Yalova İskelesi'ne 11 dakika mesafede.

Varyap Yatırım Ayları başlıyor!

Varyap Yatırım Ayları uygulaması ilk olarak Varyap Plaza Pendik'te başlıyor. Uygulama kapsamında Mart ve Nisan aylarında projeden ticari birim alanlar çok özel ödeme seçenekleri ve fiyat avantajlarından yararlanabiliyor. Tamamı peşin ödemelerde de tutar üzerinden yüzde 25 oranında indirim yapılıyor.

 

Firma Bilgisi: Varyap
Proje Bilgisi: Varyap Plaza