Varyap'tan 'yatırım ayları' fırsatı

Varyap tarafından hayata geçirilen 'Varyap Yatırım Ayları' kampanyası, peşin alımlarda yüzde 25 indirim imkanı sunuyor

Varyap'tan 'yatırım ayları' fırsatı

Varyap tarafından hayata geçirilen 'Varyap Yatırım Ayları' kampanyası, peşin alımlarda yüzde 25, vadeli alımlarda ise yüzde 15 idirim imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında iş yaşamının başladığı Varyap Plaza Pendik'teki hemen teslim ofis ve dükkânlar için cazip ödeme koşulları bulunuyor.

Varyap kampanya ayları: Mart/Nisan
Varyap Yatırım Ayları adını taşıyan kampanya ile ilgili detayları açıklayan Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş, bundan böyle Mart-Nisan dönemi Varyap Yatırım Ayları olarak anılacağını belirterek: "Kampanya kapsamında öncelikli olarak iş yaşamının başladığı Varyap Plaza Pendik'teki sınırlı sayıdaki ofis ve iş yerinin satışında çok ciddi yatırım imkanları sunuyoruz. Sadece Mart-Nisan döneminde geçerli olacak olan kampanyada peşin alımlarda %25 indirim sağlıyoruz. Ayrıca vadeli alımlarda 36 aya % 0 faiz uyguluyoruz. Varyap Yatırım Ayları ile son dönemde artan döviz kurlarını da düşündüğümüzde çok ciddi bir yatırım fırsatı sunduğumuzu düşünüyoruz." dedi.

Faizler düşerse üretim ve yatırım artar
Ekonomik gündeme de değinen Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş artan döviz kurları karşısında faizin düşürülmesi gerektiğini söyledi. Yüksek faizler insanımızın cebinden çıkan para demek, üretim ve yatırımın artmasını dolayısıyla istihdam artışı için faizlerin makul oranlara çekilmesi gerektiğine inanıyoruz. Mevcut durumda sıcak para geliyor ve yatırım yapmadan ülkeyi terk ediyor bunun hiç birimize faydası yok. Konut kredileri 120 milyar TL civarlarında seyrediyor, faizlerin inmesiyle birlikte bu hacmin 200 milyar TL'ye kadar çıkacağını düşünüyoruz. Biz Varyap olarak bu dönemde üzerimize düşeni yapıyor ve Varyap Yatırım Ayları ile yatırımcıyı harekete geçirecek ve çok cazip bir uygulamayı hayata geçiriyoruz.

Varyap Bakırköy ve Bodrum projeleri
Bodrum Yalıkavak'ta 24 çok özel malikaneden oluşan Elements projesinin haricinde yeni bir proje daha yapacaklarını söyleyen Varyap CEO'su Erdinç Varlıbaş Bodrum Torba'da 150 dönüm arsada yeni bir proje daha yapacaklarını söyledi. Varlıbaş ayrıca Bodrum'daki bu yeni proje haricinde İstanbul'da da proje hazırlıkları yaptıklarını ve yakın dönemde Bakırköy ile Anadolu Yakası'nda iki farklı proje geliştireceklerini sözlerine ekledi.

Firma Bilgisi: Varyap