Venedik Sarayları fiyat listesi!

Venedik Sarayları fiyatları 329 bin TL'den başlıyor

Venedik Sarayları fiyat listesi!

28 Mart 2014 / Emlakwebtv
Venedik Sarayları; Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. 82 bin metrekare alan üzerinde Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile inşa edilen Venedik Sarayları, Venedik Venezia projesinin bir bloğu olarak hayat buluyor. Venedik Sarayları, İtalyan mimarisinden esinlenerek inşa edilmekte olup, mimari tasarımlarını Dome Mimarlık tarafında yapılıyor. Projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor ve Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri de 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor.

Viaport Venezia Venedik Sarayları konut alıcılarına; yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal olanakları sunuyor. Ayrıca Viaport Venezia içerisinde yer alan su kanalında ise konut sahipleri gondollar ile Venedik şehrinde olduğu gibi tur yapabiliyor.
Venedik Sarayları satılık dairelerin yüzde 85’i satılmış olup, Venedik Sarayları teslim tarihi olarak da 2015 Mayıs ayı veriliyor. Venedik Sarayları satılık daire fiyatları ise 2014 Mart ayı itibari ile 329 bin TL'den başlıyor. Buna göre Venedik Sarayları fiyat listesi şu şekilde güncelleniyor:

1+1 saray daireleri 329 bin TL'den, 2+1 daireler 499 bin TL'den ve 3+1 daireler ise 699 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Venedik Sarayları nerede?
TEM Otoyolu’nun hemen yanında yer alan Viaport Venezia, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattına çok yakındır. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantılıdır.

Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor.

Venedik Sarayları iletişim bilgileri
Web: http://venediksaraylari.com/
Telefon: 0212 618 10 84

Viaport Venezia projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Venedik Sarayları