Viaport Venezia fiyat listesi 2014

Gaziosmanpaşa'da bulunan ve Venedik sokaklarından esinlenerek inşa edilen Viaport Venezia projesinin ilk etabı olan Venedik Sarayları 329 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

Viaport Venezia fiyat listesi 2014

31 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile inşa edilen Viaport Venezia projesi Gaziosmanpaşa’da 82 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Mimari tasarımları Dome Mimarlık tarafından gerçekleştirilen Viaport Venezia'nın teslim tarihi ise 2014 Kasım olarak planlanıyor. 2,5 milyar TL yatırım bedeline sahip olan Viaport Venezia, 5 kuleden meydana geliyor. Toplamda 2 bin 200 konutun yer aldığı Viaport Venezia projesinde ayrıca mağazalar ve 60 bin metrekarelik ofis alanı da bulunuyor.

Viaport Venezia projesinde yer alan daireler ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanmış. 64 metrekare ile 244 metrekare arasında büyüklüğe sahip olan daireler, 45 ve 51 katlı olarak inşa edilen 5 blokta yer alıyor.

Viaport Venezia projesinin etaplarından biri olan Venedik Sarayları 2014 yılı ile birlikte satışa sunuldu. Buna göre Venedik Venezia projesinde fiyatlar 1+1 saray daireleri 329 bin TL’den, 2+1 daireler 499 bin TL’den ve 3+1 daireler ise 699 bin TL’den satılıyor.

Viaport Venezia projesi Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre mesafede yer alıyor.

Projede kapsamında konut alıcılarına da birçok hizmet sunuluyor. Bunlardan bazıları şöyle:
Egzersiz stüdyoları,
Türk hamamı,
Sauna, jakuzi, buhar odası,
Fitness merkezi, yürüyüş parkurları,
Dinlenme odaları,
Pilates,
Restoranlar ve kafeler.

Dome Mimarlık tarafından tasarlanan Viaport Venezia; Venedik sokaklarından esinlenerek tasarlanmış. Yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlardan meydana gelen Viaport Venezia projesinde ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal olanaklar da mevcut. Viaport Venezia içerisinde yer alan su kanalında ise konut sahipleri gondollar ile Venedik şehrinde olduğu gibi tur yapabiliyor.

Viaport Venezia nerede?
TEM Otoyolu’nun hemen yanında yer alan Viaport Venezia, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattına çok yakındır. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantılıdır.

Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor.

Viaport Venezia künye bilgisi
Lokasyon: Gaziosmanpaşa
Toplam arsa: 82 bin metrekare
İnşaata başlama tarihi: Temmuz 2012
İnşaatı bitirme tarihi: Kasım 2014
Yatırım bedeli: 2,5 milyar TL
Ünite sayısı: 2100 konutun bulunduğu 5 kule, 200 mağaza ve 60 bin m2’lik ofis alanı.
Mimarı: Dome Mimarlık

Viaport Venezia iletişim bilgileri
Adres: Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, Küçükköy-Gaziosman Paşa/İSTANBUL
Telefon: 444 8 842
E-Posta: info@viaportvenezia.com
www.viaportvenezia.com

Proje Bilgisi: Viaport Venezia