Viaport Venezia satılık daire fiyatları!

Gaziosmanpaşa Viaport Venezia Evleri 329 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Viaport Venezia satılık daire fiyatları!

7 Mart 2014 / Emlakwebtv
Dome Mimarlık tarafında tasarlanan Bayraktar Gürsoy Yatırım Ortaklığı ile inşa edilen Viaport Venezia Evleri, Gaziosmanpaşa’da 82 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Viaport Venezia teslim tarihi olarak 2014 Kasım ayı veriliyor. Viaport Venezia Evleri 2,5 milyar TL yatırım bedeline sahip olup, 5 kule şeklinde tasarlanıyor. Toplamda 2 bin 200 konutun yer aldığı Viaport Venezia projesinde ayrıca mağazalar ve 60 bin metrekarelik ofis alanı da bulunuyor.

Viaport Venezia Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor ve Viaport Venezia satılık daire büyüklükleri de 64 metrekare ile 244 metrekare arasında değişiyor. Viaport Venezia Evleri’nin etaplarından biri olan Venedik Sarayları 2014 yılı ile birlikte satışa sunulmuş olup; Venedik Venezia projesinde fiyatlar 1+1 saray daireleri 329 bin TL’den, 2+1 daireler 499 bin TL’den ve 3+1 daireler ise 699 bin TL’den satılıyor.

Viaport Venezia Evleri, Esenler Otogarı'na 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 15 kilometre, Boğaz Köprüsü'ne 18 kilometre, Mecidiyeköy'e 17 kilometre ve Maslak İTÜ'ye 14 kilometre mesafede yer alıyor. Viaport Venezia Evleri’nde konut alıcılarına egzersiz stüdyoları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, buhar odası, fitness merkezi, yürüyüş parkurları, dinlenme odaları, pilates, restoranlar ve kafeler sunuluyor.

Viaport Venezia; Venedik sokaklarından esinlenerek tasarlanmış olup, yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlardan meydana geliyor. Viaport Venezia projesinde ayrıca açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal olanaklar da mevcut durumda inşa ediliyor. Viaport Venezia içerisinde yer alan su kanalında ise konut sahipleri gondollar ile Venedik şehrinde olduğu gibi tur yapabiliyor.

Viaport Venezia Evleri nerede?
TEM Otoyolu’nun hemen yanında yer alan Viaport Venezia, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattına çok yakındır. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantılıdır.

Topkapı geçildikten sonra Vatan ve Şehitlik durakları sırasıyla takip ediliyor. Mahmutbey ve Kabataş arasındaki Metris kavşağına dönüldüğünde Gaziosmanpaşa Viaport Venezia projesine ulaşılmış oluyor.

Viaport Venezia künye bilgisi
Lokasyon: Gaziosmanpaşa
Toplam arsa: 82 bin metrekare
İnşaata başlama tarihi: Temmuz 2012
İnşaatı bitirme tarihi: Kasım 2014
Yatırım bedeli: 2,5 milyar TL
Ünite sayısı: 2100 konutun bulunduğu 5 kule, 200 mağaza ve 60 bin m2’lik ofis alanı.
Mimarı: Dome Mimarlık

Viaport Venezia projesinin gelişmelerini www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Proje Bilgisi: Viaport Venezia