Villa trendinde devrim: İkikat'ta Villa

Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Yalçınlar Group Batı Mahal "ikikat' ta villa " konsepti ile villa trendinde DEVRİM yaratıklarını belirtti.

Villa trendinde devrim: İkikat'ta Villa

Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Yalçınlar Group Batı Mahal "ikikat' ta villa " konsepti ile villa trendinde devrim yaratıklarını belirtti.

Batı Mahal'e büyük ilgi
Özellikle 1999 depremi ile " Bakırköy'den Yeşilköy' e " sahil aksının yoğun yerleşim talebi çeken Büyükçekme Göl Vadisi " kısıtlı arazi yapısı ile " İstanbul Avrupa yakasının en çok talep gören yaşam alanlarından biri haline geldi. Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Yalçınlar Group olarak ayni bölgede 2. Sini gerçekleştirdikleri Batı Mahal "ikikat' ta villa " konsepti ile villa trendinde devrim yaratıklarını belirterek projede tüm ihtiyaçların düşünüldüğünü vurguladı. İstanbul Avrupa yakasında; Bakırköy'den Yeşilköy'e, Halkalı-Başakşehir-Bahçeşehir akslarından ve bölgesel villa yerleşkelerinden yoğun talep aldıkları belirten Bilge Özdemir müstakil yaşam tercihinde " şimdi moda' nın Batı Mahal " olduğunu da belirtti.

840 bin dolar+KDV'den başlayan fiyatlarla
330 m2 – 355 m2 Net kullanılabilir alanlara sahip Batı Mahal'i tüketicilerle buluşturan Yalçınlar Group Büyükçekme Göl Vadisi' nde 840.000-$ +KDV'den başlayan fiyatlar sunuyor