Villanıza ister yatınızla ister arabanızla ulaşın

Yakuplu’da inşa edilen ve Türkiye’nin tek marinalı villa projesi olan West Wall Marina’da satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Villanıza ister yatınızla ister arabanızla ulaşın

21 Ağustos 2014 / Posta Gazetesi

İstanbul’un Batı Yakası’nda temiz havasıyla ve deniziyle öne çıkan Yakuplu villa yaşamının öne çıktığı bölgelerin başında yer alıyor. Durak Plus Gayrimenkul tarafından satışları devam eden 64 villalık West Wall Marina Villaları da bölgenin iddialı villa projelerinden. Bin metrekarelik bahçelere ve birbirinden bağımsız mimariye sahip West Wall Marina Villaları, İstanbul’un tek marinalı hemen teslim villa projesi olarak dikkat çekiyor.

‘İstanbul’u Denizden Keşfet’ sloganıyla satıştaki projeyi Durak Plus Gayrimenkul A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Muşlu şöyle anlatıyor: “Villalar planlanırken ortak yaşam alanları daha az, bireysel ve müstakil yaşam alanları daha geniş olacak şekilde planlandı. Bugün pek çok projede sosyal alanlar çok geniş ama ev halkının kendisine ait balkon, bahçe gibi yaşam alanları daha dar. Ama bizim projemizde villaların 500 metrekare ile 1000 metrekare arasında müstakil bahçeleri söz konusu. Yaşayanlar kimseden rahatsız olmadan bağımsız bir hayat sürebilir. Komşularıyla bir araya gelmek isterlerse de sosyal imkanlardan faydalanabilir. Kaldı ki bizim projemiz, West İst Marina’nın içinde. Dolayısıyla marinanın kendi sosyal imkanlarından da faydalanılabilecek. Yani West Wall Marina villalarında yaşayanların aynı zamanda çifte sosyal tesis imkanı bulunacak”

Denizle bütünleşen proje

West Wall Marina Vilları , denizle bütünleşen bir proje. Proje denizle, marinayla ve sahille iç içe planlanmış. Yat sahibi olan West Wall Marina sakinleri villarının ön tarafında yer alan marinaya yat ve teknelerini 5 yıl süreyle ücretsiz bağlayabilecek. Ayrıca marina da sunulan tüm hizmetlerden iskontolu yararlanabilecek. Böylece villa sahipleri hem projenin hem de marinan sosyal tesislerinden faydalanmış olacak.

Villalarda yaşam başlıyor
Projede eylül ayıyla birlikte yaşamın başlayacağına değinen Fırat Muşlu, Villaların yüzde 40’ından fazlasını sattıklarını kaydetti. West Wall Marina Villaları’nda büyüklükleri 353 ile 815 metrekare arasında değişen 64 villa bulunuyor. Ortalama metrekare fiyatlarının bin 900 dolardan başladığı projede villaların dekorasyonu müşterilerin isteğine göre tamamlanıyor. 7 farklı villa tipine sahip ve 24 ay vade farksız taksit imkanı sunulan projede villa fiyatları 669 bin dolardan başlıyor.