Vira İstanbul daire fiyatları 240 bin TL’den başlıyor

İstanbul Beylikdüzü’nde hayat bulan Vira İstanbul projesinde daire fiyatları 240 bin TL’den başlıyor

Vira İstanbul daire fiyatları 240 bin TL’den başlıyor

Gül Proje imzası ile İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilen Vira İstanbul’da teslimlerin 2018 yılının son çeyreğinde başlaması planlanıyor. Konut, dükkan ve sosyal tesislerden oluşan proje, karma bir yaşam alanı sunuyor.

Toplam 92 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Vira İstanbul Beylikdüzü’nün 74 bin 500 metrekarelik bölümü sosyal tesis alanlarına ayrılıyor. 17 blok halinde yükselen proje, 1.156 adet daire ile 39 adet ticari birimden meydana geliyor.

İstanbul’un en büyük parkı Yaşam Vadisi’ne komşu konumda olan Beylikdüzü Vira İstanbul; Kavaklı sahiline 3 dakikalık, E-5 karayolu ile metro durağına ise 2 dakikalık mesafede hayat buluyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Vira İstanbul’da fiyatlar minimum 240 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor.

Tamamı peşin alımlarda net yüzde 20 oranında indirim uygulanan Vira İstanbul projesinin vadeli ödeme planına göre, tutarın minimum yüzde 20’lik kısmı peşinat olarak veriliyor. Geriye kalan tutar için ise 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile vade yapılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Gül Proje
Proje Bilgisi: Vira Istanbul