Vizyon Taşınmaz Değerleme şubeleri 8'e çıktı

İstanbul, Ankara ve İzmir Bölge Müdürlüklerine ilave olarak Bursa, Antalya,Trabzon, Adana ve Malatya şube ofisleri ile müşterisine hizmet verecek

Vizyon Taşınmaz Değerleme şubeleri 8'e çıktı

İstanbul, Ankara ve İzmir Bölge Müdürlüklerine ilave olarak Bursa, Antalya,Trabzon, Adana ve Malatya şube ofisleri ile müşterisine hizmet verecek. Vizyon Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. hizmet ağını geliştiriyor. Çalıştığı bankaların ihtiyaçları doğrultusunda, Bursa, Antalya ,Trabzon, Adana ve Malatya şube ofisleri Kasım ayında faaliyete başladı. Amaç, Türkiye genelinde etkin hizmet sunmak ve bölgesel kontrolü sağlamak.

Vizyon Taşınmaz Değerleme A.Ş. Şubat 2007 yılında SPK listesine ve Mart 2010 yılında BBDK listesine girmiştir.Şirket bünyesinde, gayrimenkul değerleme raporları yanı sıra gemi değerleme, makine parkı değerleme, gayrimenkul projelerinde fizibilite raporları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına sunulmak üzere Kentsel Dönüşüm raporları ve proje/bina/daire şerefiye puanı belirleme konularında uzmanlaşmış departmanlar bulunmaktadır.