Vodafone Arena'ya sürpriz ziyaretçi

5 Nisan 2016 Salı günü açılışı yapılacak olan Vodafone Arena'yı fanatik beşiktaşlı Meryem Nine hasta yatağında ziyaret etti

Vodafone Arena'ya sürpriz ziyaretçi

5 Nisan 2016 Salı günü açılışı yapılacak olan Vodafone Arena'yı fanatik beşiktaşlı Meryem Nine hasta yatağında ziyaret etti. Açılışı için geri sayıma geçilen Vodafone Arena'ya bugün sürpriz bir ziyaretçi geldi. Rahatsızlığı nedeniyle yürümekte güçlük çeken Meryem Ruacan, sedye ile Vodafone Arena'ya getirildi. Fanatik Beşiktaşlı olan Meryem Ruacan ''Belki bir daha göremem'' diyerek, çok görmek istediği Vodafone Arena'ya sedye ile getirildi. 

İlk maç 9 Nisan'da 

Vodafone Arena açılışı 5 Nisan 2016 tarihinde yapılacak. Vodafone Arena Beşiktaş'ın ilk karşılaşması 9 Nisan 2016 Cumartesi günü Bursaspor ile olacak. Stadın açılışına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'da katılacak. 

Vodafone Arena'ya sürpriz ziyaretçi

Tribünlere efsane isimler 

Vodafone Arena'da açılışa hazırlanılırken, trübünlere efsanelerin isimleri verilecek. Yeni stadda kale arkası tribünlere Şeref Bey ve Baba Hakkı, basın tribünü isminin ise Vedat Okyar Basın Tribünü olacağı açıklandı. Beşiktaş Futbol Şubesi'nin kurucusu olan Şeref Bey, aynı zamanda Beşiktaş futbol takımının ilk kaptanı ve teknik direktörüdür. Baba Hakkı lakabı ile tanınan Hakkı Yeten, 1931 - 1948 yılları arasında Beşiktaş'ın önemli isimleri arasına girdi. Hakkı Yeten, toplam 439 maçta 382 gol attı. Süleyman Seba ile birlikte Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün iki onursal başkanından biridir. Vedat Okyar ise, futbola Bursa'da İnegöl İdman Yurdu'nda başlamıştır. 1968 - 1976 yılları arasında Beşiktaş'ta oynamış ve 253 maçta toplam 21 gol atmıştır.