Vogue Business Center teslimleri Aralık 2016'da

Ataşehir'de metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma merkezlerine yakın bir noktada yükselen Vogue Business Center teslimleri Aralık 2016'da yapılacak

Vogue Business Center teslimleri Aralık 2016'da

Ataşehir'de metro ve otobüs durakları gibi toplu taşıma merkezlerine yakın bir noktada yükselen Vogue Business Center teslimleri Aralık 2016'da yapılacak. Kısa sürede yüzde 50'si satılan proje yatırımcılardan oldukça büyük ilgi gördü. 

Ataşehir'de yükselen proje 1. ve 2. köprü bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. Şirketlerin ihtiyaçlarını doğru sağtayarak kullanıcıların gereksinimlerini karşılayan Ataşehir Vogue Business Center'da 386 metrekarelik ofisin yer aldığı her kat için 10 araçlık otopark tahsis edilerek iş sahipleri ve misafirlerin park stresine son veriliyor. 

Vogue Business Center projesinin 14 bin 170 metrekaresinin 6 bin metrekaresi kapalı otoparka tahsis edilmiş durumda. Kat planları modüler bir sisteme sahip olan merkez, her katta 5 ofis olmak üzere 69 metrekareden 386 metrekareye kadar her türlü şirket için geniş bir alıcı kitlesine sahip. 

Vogue Business Center teslimleri Aralık 2016'da

Projede, personelin öğle tatilini değerlendirebileceği cafe ve restoranlar, resepsiyon karşılama, vale servisi, oto yıkama alanı ve güvenlik sistemleri bulunuyor. Panoramik adalar ve deniz manzarasına sahip olan Vogue Business Center Ataşehir, modern mimari çizgileri, detayları ile öne çıkıyor. Projede 11. kattan itibaren ise adalar manzarası seyredilebiliyor. 

Proje ile ilgili değerlendirmeden bulunan Vogue Business Center’ın Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan, '' Vogue Business Center Projesi tüm Ataşehir bölgesinde bir ilki gerçekleştirdi. Satışta ‘Entegre Emlak Ofisleri’ dönemini başlattık ve 10 günde yüzde 50 satış oranına ulaştık. Daha önce böyle bir satış sistemi uygulanmamıştı. İyi bir entegrasyonla Anadolu Yakası’nın tüm emlak ofislerini ağırladık ve birlikte kazanalım dedik. Projemize çok inanmamıza rağmen bizi bile şaşırtan, çok yüksek bir satış grafiği yakaladık. Biz, Ataşehir’de olmayanı ürettik. Bu bölgede her yerde konut olmasına rağmen ofis açığı bulunuyor. Bizden ofis alan şirketler A+ firmalar. Nihayet istediğimiz metrekarelerde ofis bulduk ve kiradan kurtulduk diyorlar. Sonuçta doğru proje ile doğru satış sistemini birleştirerek bu başarıyı elde ettik.” diye konuştu. 

 

Proje Bilgisi: vogue business center