West Wall Marina'nın yüzde 40'ı satıldı

Durak Plus Gayrimenkul, Yakuplu'da hayata geçirdiği West Wall Marina villa projesinin yüzde 40'lık satış oranına ulaştığını açıkladı

West Wall Marina'nın yüzde 40'ı satıldı

İstanbul Yakuplu'da hayata geçirdiği West Wall Marina villa projesinin yüzde 40'ının satıldığını açıklayan Durak Plus Gayrimenkul, projeye ilgi gösteren yatırımcılar arasında yabancıların da bulunduğunu söyledi. Teknesi olmayan villa sahiplerine özel fiyatlarla tekne üretimi yaptıklarını söyleyen West Wall Marina Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Muşlu, bu amaçla Muğla Gökova'da 2 bin metrekarelik kapalı alanda tekne imalatı yapmakta olduklarını vurguladı.

Villa sahiplerine özel fiyatlarla tekne
Muşlu, uygulamayı firmanın ilk projesinde tercih ettikleri deniz temalı konsept doğrultusunda, teknesi olmayan villa sahipleri için düşündüklerini belirterek, "Villa sahibi müşterilerimize teknelerimizde özel indirim yapıyoruz" şeklinde konuştu. Sabah Gazetesi'nden Seda Tabak'ın haberine göre projenin yüzde 40'ının satışının tamamlandığını açıklayan Muşlu, projeye ilgi gösteren yatırımcılar arasında yabancıların da bulunduğunun altını çizdi. 

İki gayrimenkul projesinin daha yolda olduğunu söyleyen Muşlu, bu projelerin konut ve ticari alan olarak hayata geçirileceğini söyledi.