Wings Towers Kartal fiyatları ne zaman açıklanacak?

Emin İnşaat Wings Towers Kartal projesi fiyatları ilerleyen günlerde açıklanacak

Wings Towers Kartal fiyatları ne zaman açıklanacak?

17 Mart 2014 / Emlakwebtv
Wings Towers Kartal’da Emin İnşaat altı dönüm arazı üzerinde hayata geçiriliyor. Wings Towers Kartal projesi 2 blok şeklinde tasarlanıyor. Wings Towers Kartal projesi kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzları, klasik ve İtalyan 2 adet sauna, 1 adet buhar banyosu, Fin ve Türk hamamları, Tenis ve basketbol oyun alanları, Fitness Center, çocuk oyun ve eğlence alanları yer alıyor.

Wings Towers Kartal satılık daireler 1+1’den 3+1’e kadar farklı tiplerde bulunuyor. Wings Towers Kartal fiyat bilgileri henüz açıklanmamış olup, Wings Towers Kartal ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı sunulması planlanıyor.

Wings Towers öncelikle mimari yapısı ve içerisinde yer alan yaşam alanları ile farkı ortaya çıkartan bir proje olacak. Wings Towers da konut alanlar sadece konut sahibi olmayacaklar, mutlu bir hayatın ve kaliteli bir yaşamın anahtarına sahip olmuş olacaklar. Kartal' da yapımına başlayacağımız projemiz ulaşım akslarına ve toplu taşımaya yakın bir lokasyonda olacak. Wings Towers da 1+1'den 3+1'e farklı metrekarelerde daireler yer alıyor.