Yalçınlar Group finalde

Yalçınlar Group “Sign of the City Awards” Yarışmasında İlk Markalı Projesi Gölmahal İle Finale Kaldı

Yalçınlar Group finalde

Yalçınlar Group, Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin ödüllendirileceği 'Sign of the City Awards' yarışmasında, Gölmahal Müstakil Villa Projesi ile 'Devam Eden En İyi Müstakil Konut Projesi' kategorisinde üç finalistten birisi oldu.

Ödüller 6 Kasım'da
Sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek ve önde gelen projelerin ödüllendirileceği 'Sign of the City Awards7, 6 Kasım 2014’te Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşecek. Uluslararası platformda da önemli bir yeri olan Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen 'Sign of the City Awards'da 200’ün üzerinde başvuru içinden 135 proje yarıştı. Tamamlanmış ve devam eden projeler olarak 2 ayrı kategoride ödüllerin sahiplerini bulacağı büyük finalde, Gölmahal Müstakil Villa Projesi, 'En İyi Müstakil Konut Projesi'kategorisinde finale kalan üç proje arasında yer alıyor.

Gölmahal Projesi Sign of the City Awards finalinde

Gölmahal Villaları hakkında

Yalçınlar Group tarafından İstanbul Avrupa yakasının en düzenli gelişen Büyükçekmece göl vadisinde geliştirilmekte olan Gölmahal projesi, 92,5 dönümlük tek parsel özelliği ile sürekli güvenli38 müstakil bahçeli villadan oluşuyor. Gölmahal; sıra dışı sosyal ve ticari tesisler ve rekrasyon alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede 533 m2 net kullanım alanına sahip, 3 farklı villa alternatifi bulunuyor.

Gölmahal, proje konsepti, villa dizaynı, dış cephe elemanları, zemin güvenlik sistemleri, akıllı ev, temiz enerji ev ve enerji tasarruf sistemlerinden oluşan teslim standartları ve proje içi sosyal/ticari alanlar ile dikkat çekiyor

Gölmahal; Türkiye’nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu imzasını taşıyor.

Firma Bilgisi: Yalçınlar Group