Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda silahlı çatışma!

Kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırının gerçekleştiği Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda 3 kişi yaralandı

Bugün gerçekleşen Yalova Gayrimenkul Fuarı silahlı çatışma ile başladı. Henüz sebebi bilinmeyen çatışmada üç kişi yaralandı.

Emlakwebtv.com ekibinin de orada bulunduğu Yalova Gayrimenkul Fuarı’na kimliği belirsiz kişiler tarafından silahlı saldırı oldu. Fuar alanına çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Emlakwebtv.com ekibi Yalova Gayrimenkul Fuarı’ndan detayları bildirmeye devam edecek.

 

Son Dakika! Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda silahlı çatışma ile başladı

Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda neler oldu?
Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda 3 kişi yaralandı. Yaşanan silahlı çatışma Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda 13:00 sıralarında gerçekleşti. İki erkek bir kadın yaralının bulunduğu çatışmadaki yaralıların 1'i ana fuar alanında 2'si ise fuar dışında. Sebebi henüz belli olmayan Yalova Gayrimenkul Fuarı'ndaki saldırganın kaçtığı bilgisi geldi.

Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda silahlı çatışma ile başladı

Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda son durum
Yalova Gayrimenkul Fuarı'nın açılışına gelen  T.K (31) isimli şahıs O.T (41) isimli başka bir şahısla tartışmaya başladı.Tartışma büyüyünce 2 tabancayı çeken T.K kaçmaya başlayan O.T’ye ateş açtı. Seken kurşunlarla yaralanan fuar organizasyon komitesi üyelerinden E.T (35) ve fuar için gelen yabancı uyruklu bir şahış yaralandı.T.K kaçarak olay yerinden uzaklaşırken polis tarafından kısa bir süre içinde yakalandı. 

Yaralılar E.T ve yabancı uyruklu şahıs ise olay yerine gelen ambulansla Yalova Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. E.T isimli şahsa 2 adet kurşun isabet ettiği ve ameliyata alındığı son gelen bilgiler arasında.