Yapı sektörünün gövde gösterisi

Türkiye yapı sektörünün dev firmaları 39. Yapı Fuarı kapsamında aynı çatı altında buluşuyor

Yapı sektörünün gövde gösterisi

Türkiye yapı sektörünün en önemli buluşmalarından biri olarak kabul edilen 39. Yapı Fuarı 10-14 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşiyor. Yapı sektörünün dev firmalarını aynı çatı altında buluşturan etkinliğe 1.250 üretici firma ve 111.000 ziyaretçinin katılımı bekleniyor. 

Turkeybuild-39. Yapı Fuarı etkinliklerinden bazıları
- Akçansa: Türkiye'nin önde gelen yapı malzeme şirketlerinden Akçansa, hazırladığı "Artırılmış Gerçeklik" uygulaması ile ziyaretçilere tüm faaliyetleri sanal gözlük kullanarak deneyimleme şansı sunacak. Akçansa, 6. Salon, 342 No'lu stantta ürünlerini sergileyecek.

Yapı sektörünün gövde gösterisi

- Sur Çelik Kapı: 12. Salon, 281 nolu stantta ziyaretçileriyle buluşacak olan Sur Çelik Kapı, güvenlik sistemleri konusunda bilgiler aktaracak.

- AGT Yapı: Ahşap ürünleri ve teknolojileri sektörlerinin son modelleri ve mobilya yan sanayi üretimleriyle dikkat çeken AGT Yapı Power Gloss ve AGT Parke'yi 14. Salon 441-541. stantta ziyaretçilerle buluşturacak. 

- NGIM Holding: Tamamı yerli sermaye ile kurulan OC3 AG solar panel sektöründeki ürünü Solarian M210 Serisi'ni Yapı Fuarı'nda ilk kez tanıtacak. 

- Vefa Holding: Ön üretim yapılar, enerj, gayrimenkul ve yapı malzemeleri alanında faaliyet gösteren Vefa Holding, Vekon, Nestavilla ve Ekobord markalarıyla Yapı Fuarı'nda olacak. Nestavilla açık alan 201, Vekon salon 11 441. stant, Ekobord ise 3. salon 261. stantta ziyaretçilerle buluşacak. 

Yapı sektörünün gövde gösterisi

- DYO: Dekoratif boyalar ve ısı yalıtımı alanında faaliyet gösteren. DYO, Euro 2016 öncesi futbol coşkusunu Yapı Fuarı'na taşıyacak. DYO, 3. Salon 441 No'lu stantta ziyaretçileriyle buluşacak.