Yedi Mavi Kazlıçeşme’de metrekare fiyatı 13 bin TL’den başlıyor

TOBB’un Zeytinburnu’ndaki arazisine inşa edilecek olan Yedi Mavi Kazlıçeşme projesinde metrekare fiyatı 13 bin TL’den başlıyor

Yedi Mavi Kazlıçeşme’de metrekare fiyatı 13 bin TL’den başlıyor

TOBB, Kalkavan Yapı, Hasan Seven İnşaat ve Gül Yapı ortaklığında inşa edilecek olan Yedi Mavi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Zeytinburnu Kazlıçeşme bölgesinde yükselecek. Marmara Denizi manzarasına hakim olacak proje, sahil yoluna yürüme mesafesinde konumlanacak.

Toplam 63 bin 500 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kurulacak olan Yedi Mavi Kazlıçeşme; konut, ofis, otel ve alışveriş merkezinden meydana gelecek. 1.047 adet bağımsız bölüme yer verilecek olan projede 17 katlı 6 adet blok bulunacak.

1+1’den 5+1’e kadar farklı daire tipi alternatiflerinin yer aldığı Kazlıçeşme Yedi Mavi projesinde dairelerin alanı 75 metrekare ila 400 metrekare arasında değişecek. Akıllı ev sistemi ile donatılan proje, dünyaca ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu imzası taşıyacak.

Şehir ve deniz ile iç içe bir yaşam alanı sunacak olan Zeytinburnu Yedi Mavi projesinde dairelerin metrekare birim fiyatı 13 bin TL’den başlayacak. Ödeme planına göre; yüzde 5 peşinat verildiğinde 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar ise yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapılabilecek.

Yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak tasarlanan Zeytinburnu Kazlıçeşme Yedi Mavi projesinin ayrıcalıkları içerisinde; 2 bin 600 araçlık otopark alanı, rezidans hizmetleri, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, fitness center, kafeleri restoranlar ve daha bir çok sosyal aktivite alanına yer verilecek.

 

Firma Bilgisi: Kalkavan Yapı, Hasan Sever Inşaat Ve Gül Yapı Ortaklığı Ile
Proje Bilgisi: Yedi Mavi Zeytinburnu