Yedi Mavi projesi lansman öncesi satışta

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi lansman öncesi satışa çıktı

Yedi Mavi projesi lansman öncesi satışta

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi lansman öncesi satışa çıktı. 

Yedi Mavi lansman öncesi satışa çıktı

63 dönüm arazi üzerinde 17 kat ve 6 bloktan oluşan Yedi Mavi projesinde deniz manzarasına sahip 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut, ofis, avm ve apart otel yer alacak. Karma konseptli projede toplam 1047 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Daire büyüklüklerinin 75 metrekare ile 400 metrekare arasında değiştiği Yedi Mavi fiyatları metrekaresi sadece lansman öncesi dönem için KDV hariç 12 bin liradan başlıyor. 

''Yoğun bir taleple karşı karşıyayız''

1 Haziran’dan itibaren Yedi Mavi Projesi’nde lansman öncesi satışa başladıklarını ve yatırımcılardan yoğun talep aldıklarını söyleyen Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, “Yedi Mavi için çok yoğun bir taleple karşı karşıyayız. Aslında Eylül ayında satışa çıkmayı düşünüyorduk ancak bu yoğun ilgiye kayıtsız kalamadık ve Eylül’de yapacağımız lansmana kadar ön satış süreci başlattık. Bu dönemde projemizden daire sahibi olmak isteyenler, istedikleri daireyi seçme imkanı bulurken, aynı zamanda lansman öncesi satışın avantajlı fiyatlarından ve ödeme koşullarından da yararlanabilecekler” dedi.

 

Yedi Mavi projesi lansman öncesi satışta

 

Sosyal yaşam ile iç içe

İstanbul’un kalbinde inşa edilen Yedi Mavi,  daire sakinlerine yüksek kalite standartlarında ve deniz manzaralı bir yaşam vaat ediyor. Akıllı ev sisteminden residence hizmetlerine, çocuk oyun alanlarından yüzme havuzlarına, spa salonlarından fitness salonlarına kadar birçok sosyal donatı olan projede, şık restoranlar, kafeler, birçok prestijli Türk ve dünya markasını bir arada bulabileceğiniz mağazalar, alışveriş ve sosyal aktivitelerin cazibe merkezi olacak Mavi Cadde’de yer alıyor. Ayrıca evinizden veya ofisinizden adımınızı attığınızda kendinizi sosyal yaşamın içinde bulacağınız Mavi Meydan,  spordan kültür sanata kadar farklı sosyal etkinliklere katılma imkanı sunuyor.

Yedi Mavi nerede? 

Zeytinburnu'nda hayat bulan Zeytinburnu Yedi Mavi projesi,  İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 km,  Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’e 5 km,  mesafede yer alıyor. Aralık 2016’da açılacak Avrasya Tüneli ile İstanbul'da araç trafiğinin yoğun olduğu Kazlıçeşme-Göztepe arasındaki mesafe 15 dakikaya inecek. Bu projelerin bitmesiyle Yedi Mavi’nin  zaten çok değerli olan lokasyonu, İstanbul’un her yerine  trafiksiz ulaşım sağlayacak

 

Firma Bilgisi: Kalkavan Yapı - Hasan Sever Inşaat - Gül Yapı
Proje Bilgisi: Yedi Mavi