Yedi Mavi projesinde satışlar başladı

TOBB'nin Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan Yeni Mavi, lansman öncesinde satışa çıktı. Projenin altında Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı'nın imzası bulunuyor

Yedi Mavi projesinde satışlar başladı

İstanbul Zeytinburnu'nda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan Yedi Mavi, lansman öncesinde satışa çıkarıldı. Proje, 1 milyar 140 milyon TL'lik ihaleyi kazanan Kalkavan Yapı, Hasan Seven İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul tarafından inşa edilecek

Yedi Mavi projesinde metrekare fiyatı: 12 bin TL
Toplam 63 dönümlük arazi üzerinde inşa edilecek Yedi Mavi projesinde 17 katlı 6 blok bulunacak. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde 5 farklı daire tipine yer verilecek. Rezidans, ofis, AVM ve apart otelden oluşacak Yedi Mavi'de toplam 1047 adet bağımsız birim bulunacak. Büyüklükleri 75-400 metrekare arasında değişiklik gösterecek dairelerin metrekare satış fiyatları ise 12.000 TL'den başlayacak. 

 

Yedi Mavi projesi satışa çıktı

 

"Yatırımcının ilgisi çok büyük"
Yedi Mavi'ye yatırımcının ön talep döneminde yoğun bir ilgi gösterdiğini söyleyen Kalkavan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazım Kalkavan, gösterilen ilgi sonrasında satışları Eylül ayından bugüne çekme kararı aldıklarını vurguladı. Kalkavan:

"Bu dönemde projemizden daire sahibi olmak isteyenler, istedikleri daireyi seçme imkanı bulurken, aynı zamanda lansman öncesi satışın avantajlı fiyatlarından ve ödeme koşullarından da yararlanabilecekler" ifadelerini kullandı.

2018 yılında teslim
Projenin lansman öncesi satış avantajlarından yararlanmak isteyen müşterileri satış ofislerine beklediklerini söyleyen Kalkavan, hafriyat çalışmalarının da tamamlandığını ve projenin 2018 yılının sonunda teslime edileceği bilgisini verdi. 

 

Yedi Mavi projesi satışa çıktı

 

Tüm yaşam alanlarının deniz manzarasına sahip olacak şekilde tasarlanacağı projenin altında dünyaca ünlü mimar Murat Tabalıoğlu'nun imzası bulunacak. 

Yedi Mavi projesi nerede?
İstanbul'un en merkezi lokasyonlarından biri üzerinde inşa edilecek Yedi Mavi, Marmaray Projesi, İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina’ya 1 km,  Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5’e 5 km'lik bir mesafede bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Kalkavan Yapı - Hasan Sever Inşaat - Gül Yapı
Proje Bilgisi: Yedi Mavi