Yedi Mavi satışları devam ediyor

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile Zeytinburnu'nda yükselen Yedi Mavi satışları devam ediyor

Yedi Mavi satışları devam ediyor

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığı ile Zeytinburnu'nda yükselen Yedi Mavi satışları devam ediyor. 1 milyar 140 milyon TL'lik rekor ihale bedeli ile TOBB'un Zeytinburnu arazisi üzerinde yükselen Yedi Mavi'de lansman öncesi satışlar 1 Haziran'da başladı. 

Rezidans, ofis, avm ve apart otelden oluşacak proje karma konsepti ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte. Dünyaca ünlü mimar Murat Tabanoğlu imzası taşıyan Zeytinburnu Yedi Mavi, 63 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulacak. 

2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Yedi Mavi projesi 17 katlı 6 bloktan meydana geliyor. Toplam 1047 adet bağımsız bölümden oluşan projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut tipleri bulunuyor. 

Konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Yedi Mavi fiyatları 985 bin TL'den başlayıp 6 milyon 500 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede metrekare fiyatları ise minimum 12 bin TL, maksimum ise 18 bin TL olarak belirlendi. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Yedi Mavi nerede? 

Zeytinburnu'nda hayata geçirilen Yedi Mavi projesi, İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina'ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5'e ise 5 kilometre mesafede konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Kalkavan Yapı - Hasan Sever Inşaat - Gül Yapı
Proje Bilgisi: Yedi Mavi