Yedi Mavi Zeytinburnu teslimleri 2018 yılında!

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı imzası ile hayat bulan Yedi Mavi Zeytinburnu teslimleri 2018 yılında yapılacak

Yedi Mavi Zeytinburnu teslimleri 2018 yılında!

Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı imzası ile hayat bulan Yedi Mavi Zeytinburnu teslimleri 2018 yılında yapılacak. Projede lansman öncesi satışlar 1 Haziran'da başladı. 

1 milyar 140 milyon TL'lik ihale bedeli ile TOBB'un Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirilen Yedi Mavi, eşsiz manzarası ile öne çıkıyor. Rezidans, ofis, avm ve apart otelden meydana gelen proje karma konsepti ile tüm ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte. Yedi Mavi projesi dünyaca ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu imzası taşıyor. 

Projede lansman öncesi satışlar başladı. İlk etapta 20 bin metrekare alan satılacak ve sonrasında fiyatlar kademeli olarak artacak. Projede 10 günde 15 bin metrekare alan satıldı. Sadece yatırım için değil oturum amaçlı da ev alınan Yedi Mavi projesinde 4+1 ve 5+1 daireler tercih edildi. 

17 katlı 6 bloktan meydana gelen projede toplam 1047 adet bağımsızı bölüm bulunuyor. 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut tiplerine yer verilen Yedi Mavi, İDO Bakırköy Terminali ve Ataköy Marina'ya 1 kilometre, Atatürk Havalimanı, İDO Yenikapı Terminali ve E-5'e ise 5 kilometre mesafede yer alıyor. Projede deniz manzarası, güvenlik ve kameralı güvenlik yer alıyor. 

Konut satın almak isteyenlere kişiye özel ödeme seçeneklerinin sunulduğu Yedi Mavi fiyatları 985 bin TL'den başlayıp 6 milyon 500 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede metrekare fiyatları 12 bin TL ila 18 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Detaylı bilgi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: Kalkavan Yapı - Hasan Sever Inşaat - Gül Yapı
Proje Bilgisi: Yedi Mavi