Yeni Evin: The Mandarins Limited Acıbadem

Anadolu yakasının en merkezi noktasında yer alan The Mandarins Limited Acıbadem projesinin örnek dairesini ziyaret ettik.

Anadolu yakasının en önemli lokasyonlarından Acıbadem’de hayata geçen  The Mandarins Limited Acıbadem projesi Selka NSK İnşaat tarafından hayat geçiriliyor. İki blok halinde yükselen projenin altında sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak ticari üniteler bulunuyor. 1+1’den 5+1 dubleks daire seçeneklerine kadar uzanan daire tipleriyle farklı yaşam tarzlarına hitap eden projenin 3+1 örnek dairesini ziyaret ettik. The Mandarins Limited Acıbadem örnek dairesi gerçek dairelerin tamamen birebir ölçeğinde yapılmış.

Mutfaklar ankastre setle teslim ediliyor
12 metrekare büyüklüğüyle oldukça geniş bir kullanım alanı sunan mutfaklar 3’lü ankastre setle teslim ediliyor. Fırın, ocak ve davlumbaz ile teslim edilen mutfakta bir de bar masası mevcut. Dairelerde vestiyer ve çamaşır makinası için de özel bir alan bulunuyor.

Güvenli daireler
The Mandarins Limited Acıbadem projesinin dairelerinde güvenlik ön planda. Dairelerin pencerelerinde çocuk kilitleri bulunuyor. Pencereler kademeli olarak açılarak olası bir tehlikeyi önlüyor. Dairedeki banyolar içinde bulunan malzemelerle teslim ediliyor ve banyo zeminlerinde ise kaymayan malzemeler kullanılıyor.   Sensehome teknolojisi dayesinde de tüm ev akıllı ev teknolojisiyle donatılmış. Aydınlatma, ısıtma ve soğutma, alarm sistemi gibi pek çok özellik mobil olarak kontrol edilebiliyor. Teknolojiyi ön planda tutan projede USB girişleri duvarlara monte edilmiş ve odalarda merkezi süpürge sistemi yer alıyor.

Merkezi lokasyon
Merkezi lokasyonuyla her yere kolay ulaşım imkanı sunan proje, Avrasya Tüneli çıkışına 100 metre, Metrobüs durağına 80 metre,  Ünalan metro durağına  500 metre ve tarihi Salı Pazarı’na 50 metre mesafe yer alıyor.  Özel ödeme imkanlarının da sunulduğu The Mandarins Limited Acıbadem fiyatları 570 bin liradan başlıyor.  8. Kattan itibaren deniz manzarası gören proje Mayıs 2018’de teslim ediliyor.