Yeni ülkelerle büyüyor

Dünyanın 40 ülkesine yerli markası Hydrocabin'le jakuzi, küvet ve duş sistemleri satan SRC Yapı, geçtiğimiz günlerde İtalya'da yapılan uluslararası banyo-seramik fuarı olan Cersaie 2015'den yeni sözleşmeler ile döndü.

Yeni ülkelerle büyüyor

Dünyanın 40 ülkesine yerli markası Hydrocabin'le jakuzi, küvet ve duş sistemleri satan SRC Yapı, geçtiğimiz günlerde İtalya'da yapılan uluslararası banyo-seramik fuarı olan Cersaie 2015'den yeni sözleşmeler ile döndü.  Src Yapı’nın dış pazardaki rakipleri ve sektörün büyük oyuncuları Src Yapı’ya iş birliği teklifleri getirdi. Src Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Sürücü, "Son bir kaç yıldır Avrupa pazarına girmek için yaptığımız tüm alt yapı çalışmalarımızın sonuçlarını görmeye başlıyoruz. Firmamız gibi kendi pazarında güçlü olan firmalardan iş birliği teklifleri aldık. Bazılarını fuar sonrası ülkemizde misafir ederek, çalışma koşullarımızın detaylarını konuşmak üzere bir araya geleceğiz " dedi.  

Src Yapı, fuar sonrası müşteri portföyüne Japonya'dan Brezilya'ya Malta, İspanya, Senegal, Karayip Adaları, Katar, Avusturya gibi yeni ülkelerden yeni firmalar eklemeyi planlıyor. Src Yapı’nın ürünlerini satmak üzere, Tokyo merkezli bir Japon firmasından distribütörlük teklifi aldıklarını söyleyen Sürücü, " Japonya genelinde çok sayıda mağazası olan firma ile anlaşmaya vardık” diyerek ilk etapta 1 milyon dolarlık duşakabin ve jakuzi  yollayacaklarını söyledi.