Yeni yıla yeni fırsatlar

Markalı konut projelerindeki fırsat daireleri satın alarak avantajlı ödeme imkânlarıyla satışa çıkaran EYG Grup iştiraki Kent’SELL, projelerin 7/24 platformu www.evdekifirsat.com’da konut alıcılarıyla fırsat ödeme planları kapsamında buluşmaya devam ediyor.

Yeni yıla yeni fırsatlar

Markalı konut projelerindeki fırsat daireleri satın alarak avantajlı ödeme imkânlarıyla satışa çıkaran EYG Grup iştiraki Kent'SELL, projelerin 7/24 platformu www.evdekifirsat.com'da konut alıcılarıyla fırsat ödeme planları kapsamında buluşmaya devam ediyor. Yıla yeni ödeme planı ve kampanya ile giren www.evdekifirsat.com'da Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Teras Evler, Bahçeşehir Evler ile Halkalı Divan Residence projelerinde peşinatsız, hemen teslim, 1+1 evler ayda 1.290 TL, 2+1 evler ise 1.850 TL'den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor.

Hemen teslim edilen evler peşinatsız, ara ödemeleri de şirket bünyesinde sabit. Ayrıca Kent'SELL satış ofislerinde kişiye özel ödeme planları ile de farklı seçenekler oluşturuluyor. Kişiye özel tasarlanan özel ödeme planlarını Bahçeşehir projeleri için Bahçeşehir Satış Ofisi'nde, Halkalı Divan Residence için Halkalı Satış Ofisi'nde sunuyor.