Yeşil Ekran Yarışması'nda sona doğru

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Türkiye Çevre Koruma Vakfının düzenlemiş olduğu Yeşil Ekran Kısa Film Yarışmasında 121 film yarıştı

Yeşil Ekran Yarışması'nda sona doğru

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Türkiye Çevre Koruma Vakfı'nın düzenlemiş olduğu Yeşil Ekran Kısa Film Yarışmasında 121 film yarıştı

Yeşil ekran film yarışması
Ön elemeden geçen 30 Film jüri heyetinin karşısına çıktı. İstanbul Sait Halim Paşa yalısında düzenlenen değerlendirme toplantısına Jüri heyetinde yer alan; Türkan Şoray, Ediz Hun, Hülya Koçyiğit, Cihan Ünal, Hakkı Ergök ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk katıldı. 

Toplam 100 bin TL ödül
Ön elemeden geçen 30 filmin puanlarının verildiği programa Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'de sürpriz yaparak, nezaket ziyaretinde bulundu. akan Güllüce; jüri heyeti ile bir araya geldi, Kısa Film izledi. Jüri heyetine sosyal sorumluluk projesi kapsamında yarışmaya vermiş oldukları destek için teşekkür eden Bakan Güllüce:

'121 Filmin yarıştığı bu organizasyon Üniversite gençliğinin çevre bilinci oluşturmasında büyük rol oynadı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Dereceye giren filmlere bakanlık olarak toplam 100 Bin TL ödül dağıtacağız. Üniversite öğrencileri bizim için çok önem arz etmektedir. Üniversitelere yönelik yapmış olduğumuz bu çalışmalar farklı kanallarda devam edecektir. Jüri heyeti ve yarışmaya katılan tüm arkadaşlara tekrardan çok teşekkür ediyorum.' dedi.