Yeşilyaka'nın Koru etabı satışa çıktı

MESA ve NUROL işbirliği ile hayata geçirilen Yeşilyaka projesinin 56 villadan oluşan "Yeşilyaka Koru" etabı satışa sunuldu

Yeşilyaka'nın Koru etabı satışa çıktı

MESA ve NUROL imzasıyla Hadımköy'de inşası planlanan Yeşilyaka'nın ilk etabı satışa sunuldu. Projenin ilk etabı Yeşilyaka Koru 56 villadan oluşuyor. Mayıs ayında geçerli olacak lansman avantajları da içeren projede yüzde 5'li bir indirime uygulanıyor. Ödeme planlarında yüzde 20 peşinat ve birinci ikinci yılda yüzde 20'lik ödemeye ek olarak yüzde 40'lık kısım da 36 aya bölünebiliyor.  Peşin ödemelerde ise lansman indirimine ek olarak yüzde 15'lik özel indirim fırsatı hazırlandı. 

Yeşilyaka Projesi fiyatları
Doğa ile iç içe müstakil bahçeli villa konsepti ile inşa edilen Yeşilyaka Koru bünyesinde 180 bin metrekarelik peyzaj alanı ayrıldı. Gölet manzarası ve farklı sosyal imkanlarıyla dikkat çeken projede "Söğüt" ve "Sedir" ismini taşıyacak iki farklı villa tipine yer verildi. Genişlikleri 369-379 metrekare arasında değişen "Söğüt" tipi villalar 2.510.000 TL-2.936.000 TL'ye Sedir tipi villalar ise 2.553.000-2.810.000 TL'ye varan fiyat aralığıyla yatırımcısını bekliyor.

Yeşilyaka'nın Koru etabı satışa çıktı

Yeşilyaka Projesi Sosyal olanakları
 Açık havada spor yapmaya olanak tanıyan Yeşilyaka Projesinde teniz kortları, basketbol ve mini futbol sahalarının yanı sıra 
açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi gibi olanaklara yer verilecek. Projede ayrıca çocuklar için tırmanma duvarı, ağaç evler, kaykay pistleri ve yaş guruplarına göre özel dizayn edilmiş parklar bulunacak. 

Yeşilyaka Teslim tarihi
Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafede yer alan ve Maslak-Levent’e 25 dakika uzaklıkta bulunan Yeşilyaka'dan Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a uzaklığı ise 15 dakikada ulaşmak mümkün olacak. 

Yeşil Yaka'nın ilk etabında yer alan 56 villanın teslimlerinin Ekim 2017'de yapılacağı açıklandı. 

Firma Bilgisi: mesa-nurol
Proje Bilgisi: Yeşilyaka Mesa Nurol