Yurtbay Seramik ürünleri

Ahşap dokulu Antikwood Serisi, taşın dokularındaki doğal güzellikten esinlenerek yapılan Vega Serisi ve Vintage Serisi ile Yurtbay Seramik kaliteli görünümler sunmaya devam ediyor

Yurtbay Seramik ürünleri

Ahşap dokulu Antikwood Serisi, taşın dokularındaki doğal güzellikten esinlenerek yapılan Vega Serisi ve Vintage Serisi ile Yurtbay Seramik kaliteli görünümler sunmaya devam ediyor. 

Vintage
Bulunduğu mekâna kaliteli görünüm kazandıran, yıllar geçse de popülerliğini kaybetmeyen bir malzemedir ahşap.  Yurtbay Seramik, Vintage Serisi ile sizi ahşap dokulu ürünler dünyasına çağırıyor.

Digital teknolojiyle ahşabın tüm güzelliği ve sıcaklığını seramiğe yansıtan Vintage, kullanıldığı mekâna doğal bir zenginlik sağlarken, minimalist ve  modern gibi birçok tarzla bütünleşiyor. Seri, özel doku efekti sayesinde yaşam alanlarında renkli ahşap etkisi yaratma imkânı sağlıyor.

Vintage Serisi ise15x60 ebatında satışa sunuluyor. 

Yurtbay Seramik ürünleri

Antikwood
Ahşap dokulu Antikwood Serisi, doğanın dingin ve insana güven veren şefkatini mekânlara taşıyor. Seri, doğal renkleriyle ahşabın dinlendirici etkisini ön plana çıkarırken doğal bir yaşamdan yola çıkan estetik anlayışını fazlasıyla yansıtıyor.

Antikwood, 15x60 ebatında satışa sunuluyor. 

Yurtbay Seramik ürünleri

Vega
Taşın doğal dokularındaki yalın güzelliğinden esinlenerek doğanın saf estetiğini günümüz şıklığıyla birleştiren Vega Serisi, gri, bej rengiyle duvar, zemin ve dış cephe kullanımına uygun olarak yaşam alanlarına değer katıyor.

Antikwood, 50x50 ebatında satışa sunuluyor.  

Firma Bilgisi: Yurtbay Seramik