Zeytinburnu Yedi Mavi’de yüzde 5 peşinatlı ödeme kampanyası

Zeytinburnu Yedi Mavi projesinden yüzde 5 peşinat vererek daire satın alınabiliyor

Zeytinburnu Yedi Mavi’de yüzde 5 peşinatlı ödeme kampanyası

İstanbul Avrupa Yakası’nın Zeytinburnu Kazlıçeşme bölgesinde inşa edilen Yedi Mavi; Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı ortaklığında hayata geçiriliyor. Proje, TOBB’a ait arazi alanı üzerinde yükseliyor.

Lansman dönemine özel kampanyalar yapılan Yedi Mavi Kazlıçeşme’nin yüzde 5 peşinatlı ödeme planına göre; yüzde 5 tutarında peşinat veriliyor, kalan tutar için 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapılıyor.

Ortalama metrekare birim fiyatının 13 bin TL’den başladığı Zeytinburnu Yedi Mavi projesinde 1+1’den 5+1’e kadar farklı tipte daire seçeneğine yer veriliyor. Proje toplam 63 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor.

Rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden meydana gelen Zeytinburnu Yedi Mavi projesi, 17 katlı 6 blok halinde tasarlanıyor. Tamamı 1.047 adet bağımsız birimden oluşan proje, sahil yoluna yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Zeytinburnu Yedi Mavi projesinde bulunan dairelerin büyüklüğü 75 metrekare ila 400 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Ayrıca projede 2 bin 600 araç kapasiteli otopark alanı da yer alıyor.

Yüzde 80’lik kısmı yeşil alan olarak planlanan Zeytinburnu Yedi Mavi, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim. Teslimleri 2018 yılının son çeyreğinde başlayacak olan proje, dünyaca ünlü mimar Murat Tabanlıoğlu imzası taşıyor. 

 

Firma Bilgisi: Kalkavan Yapı - Hasan Sever Inşaat - Gül Yapı
Proje Bilgisi: Yedi Mavi