Zeytinburnu Yedi Mavi’nin talep toplama dönemi devam ediyor

Zeytinburnu sahil yolu üzerinde inşa edilen Yedi Mavi projenin ön talep toplama dönemi devam ediyor

Zeytinburnu Yedi Mavi’nin talep toplama dönemi devam ediyor

Kalkavan Yapı, Hasan Seven İnşaat ve Gül Yapı ortaklığında geliştirilen Yedi Mavi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Zeytinburnu ilçesinde sahil yolu üzerinde inşa ediliyor. Proje konut, rezidans, ofis, otel, alışveriş ve yaşam merkezi birimlerini aynı çatı altında bir arada sunuyor.

TOBB’a ait arazi alanı üzerinde inşa edilen Zeytinburnu Yedi Mavi projesinde çoğunluğu Marmara Denizi manzarasına hakim 1+1’den 5+1’e kadar farklı tiplerde daire seçeneklerine yer veriliyor. Projenin 2018 yılının Mayıs ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması bekleniyor.

Arsa büyüklüğü yaklaşık 73 bin metrekare olan Yedi Mavi Zeytinburnu projesinin detayları henüz açıklanmadı. Şu an web sitesi üzerinden ön talep toplanan projenin 2016 yılı içerisinde resmi satışa çıkması hedefleniyor.

Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Yedi Mavi Zeytinburnu Konutları’nın ayrıcalıkları içerisinde birbirinden lüks olarak hazırlanmış aktivite, eğlence ve spor alanlarına yer veriliyor. Sahile yürüme mesafesinde olan proje; Ataköy, Merter, Bakırköy, Yeşilköy gibi merkezi lokasyonlara da yakın mesafede.

 

Firma Bilgisi: Kalkavan Yapı - Hasan Sever Inşaat - Gül Yapı
Proje Bilgisi: Yedi Mavi Zeytinburnu