Ziyaretçilerine geleneksel tatlar sunuyor

Emlak Konut GYO hasılat paylaşımı İntaya & EYG & İntes iş ortaklığı ile Başakşehir’de geliştirilen EVvel İstanbul’un merakla beklenen konsept daireleri, 2 hafta önce ziyarete açıldı.

Ziyaretçilerine geleneksel tatlar sunuyor

Emlak Konut GYO hasılat paylaşımı İntaya & EYG & İntes iş ortaklığı ile Başakşehir'de geliştirilen EVvel İstanbul'un merakla beklenen konsept daireleri, 2 hafta önce ziyarete açıldı. Projenin konsept daireleri, ziyaretçileri farklı sürprizlerle karşılıyor. EVvel İstanbul Satış Ofisi, macundan salepe, şerbetten kestaneye kadar geleneksel lezzetleri Nisan ayı sonuna kadar her hafta sonu konsept daireleri görmeye gelenlerle paylaşacak.

Satış ofisi, son iki hafta sonu boyunca toplam 1000 kişiyi ağırladı. Müşterileri macun ve salep ikramı ile karşılayan EVvel İstanbul satış ofisinde müşterilere Osmanlı kıyafetleri ile şerbet sunumu yapılırken, çocukları satış ofisinde tasarlanan oyun odasında palyaço ile eğlenceli vakit geçirdi. Satış ofisinin terasında ise misafirlere popcorn, kestane ve sucuk ekmek ikram edildi. Etkinliklerin Nisan ayı sonuna kadar her haftasonu devam etmesi planlanıyor. 678 konut ve 10 ticari ünitenin yer aldığı proje, ev fiyatları 230 bin TL'den başlıyor.