>   >   
 
Zorlu Center nerede?


Zorlu Center nerede?

İstanbul’da; Adalar, Boğaziçi Köprüsü ve tarihi yarımada manzarasını seçkin ailelerle buluşturan, Zorlu Center nerede?

Güncellenme Zamanı :

emlakwebtv
Türkiye’nin ilk 5 fonksiyonlu karma projesi olan Zorlu Center; Performans Sanatları Merkezi, Raffles otel, ofisler, alışveriş merkezi ve rezidanslardan oluşuyor. 2,5 milyar dolar yatırımla hayata geçen Zorlu Center Alışveriş Merkezi ve mağazaları 10 Ekim tarinde kapılarını açtı.

Zorlu Center, 23 Ekim 2013 itibariyle bir çok sanatsal faaliyete ev sahipliği yapacak
Performans Sanatları Merkezi’nin büyük salonu (ana tiyatro) 2 bin 262 kişilik, diğer salonu drama sahnesi ise 738 kişilik kapasiteye sahip. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, 23 Ekim 2013 itibariyle dünyanın önde gelen müzikal, konser, dinleti, tiyatro, dans gösterileri ve resim sergisi gibi birçok sanatsal faaliyete ev sahipliği yapacak. Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi, müzikallerin New York Broadway ve Londra West End’den sonraki yeni merkezi olacak.

Sahip olduğu konseptle İstanbul’un yeni lezzet ve moda merkezi olacak Zorlu Center Alışveriş Merkezi, yeşil alanları ve diğer fonksiyonlarla entegre yapısıyla seçkin mağaza ve restoranlara ev sahipliği yapıyor.

Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Center içinde yer alacak otel için tercihini “premium luxury” otel markası Raffles’tan yana kullandı. Raffles İstanbul Zorlu Center’da birbirinden farklı toplam 184 oda bulunacak ve bu odaların; 136’sı standart, 47’si süit ve 1 tanesi de Presidential Suite olacak.

Zorlu Center, İstanbul Boğazı’na nazır muhteşem manzarası, 72.000 metrekare yeşil alanı ile uluslararası çekim merkezi olmaya aday.

Zorlu Center nerede?


Daha Büyük Görüntüle

Zorlu Center hakkında detaylı bilgi için: www.zorlucenter.com


Önceki Haber  Sonraki Haber 
Kategoriler : Gayrimenkul Dünyası 
Etiketler : Zorlu Center nerede?  zorlu center avm  Zorlu Center açılış  Zorlu Center türkiye  sanatsal faaliyetler  ev sahipliği Benzer Haberler
Villa trendinde devrim: İkikat'ta Villa
Villa trendinde devrim: İkikat'ta Villa
Yalçınlar Group Pazarlama ve satış Koordinatörü Bilge Özdemir, Yalçınlar Group Batı Mahal "ikikat' ta villa " konsepti ile villa trendinde DEVRİM yaratıklarını belirtti.
Özyurtlar İnşaat sezonu açtı
Özyurtlar İnşaat sezonu açtı
Özyurtlar İnşaat, Nlogo İstanbul ikinci etap ve New Bahçeşehir projeleri ile sezonu açtı
İstasyon Projeleri'nde 8 Mart kampanyası
İstasyon Projeleri'nde 8 Mart kampanyası
24 Gayrimenkul, Dünya Kadınlar Günü'ne özel İstasyon 24 ve Airport 24 projeleri için sadece kadınlardan ön talep toplayacak
Allora Beytepe'ye kadınlardan büyük ilgi
Allora Beytepe'ye kadınlardan büyük ilgi
Çayyolu'nun Beytepe ile birleştiği lokasyonda hayata geçirilen Allora Beytepe projesi kadın ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor.
Konutta Kadınlar Günü Devrimi
Konutta Kadınlar Günü Devrimi
Konutta Kadınlar Günü Devrimini inşaatçılar gerçekleştiriyor
Uptown İncek yaza hazır
Uptown İncek yaza hazır
LEMA Grup tarafından İncek Yumrutepe bölgesinde inşa edilen Uptown İncek'te yaşam Haziran ayında başlıyor
Still Diamond'dan Kadınlar Günü indirimi
Still Diamond'dan Kadınlar Günü indirimi
Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond projesi Kadınlar Günü'ne özel yüzde 12'lik indirim fırsatı sunuyor
Flex Bahçeşehir'den erken rekor
Flex Bahçeşehir'den erken rekor
Dumankaya İnşaat'ın hayata geçirdiği Flex Office Bahçeşehir ön satış döneminde bir rekora imza attı. Projede satışa çıkarılan stoğun yüzde 60'ı tükendi.