Soyak Siesta Blue

Yapımcı Soyak Yapı, Soyak
Konut285
TeslimAralık 2014
Fiyat aralığı259.500 - 298.000 TL
Visited 1 times, 1 visit(s) today

Proje Künyesi

Adres
6659 Sokak No.5 Cumhuriyet Mahallesi Karşıyaka / İzmir
Telefon
444 0 795
Web sitesi
soyak.com.tr

Proje Özellikleri 26

  • Açık otopark
  • Açık yüzme havuzu
  • Asansör
  • Balkon
  • Basketbol sahası
  • Çocuk oyun alanları
  • Deniz manzarası
  • Deprem yönetmeliğine uygun
  • Ebeveyn banyosu
  • Fitness merkezi
  • Güneşlenme terası
  • Hidrofor
  • Isı pay ölçer
  • Jeneratör
  • Kafe
  • Merkezi ısıtma
  • Merkezi uydu sistemi
  • Radye temel
  • Sauna
  • Su Deposu
  • Tenis kortu
  • Teras
  • Vitamin bar
  • Yalıtım yönetmeliğine uygun
  • Yapı denetimi yapılmış
  • Zemin etüdü yapılmış

Haberler 14

Haberler

Soyak Siesta Blue son durum

Soyak Siesta Blue 285 adet daireden meydana geliyor. Soyak Siesta Blue’da 1+1, 2+1, 3+1 daire...

31/07/2015
Haberler

Soyak Siesta Blue Projesi İzmir

İzmir yeni projesi ile İzmirlilerin heyecanını arttırmaya devam ediyor. İzmir Karşıyaka, Soyak projelerinde oldukça başarılı...

07/01/2015
Haberler

Soyak Siesta Blue’da yılbaşı kampanyası!

Soyak Siesta Blue’da yılbaşı kampanyasından yararlanmak için son gün 24 Aralık. Soyak Siesta Blue’dan daire sahibi...

23/12/2014
Haberler

soyak Siesta Blue projesi

Soyak Siesta Blue projesi İzmir’de yer alıyor. 2 bin 300 konuttan meydana gelen Soyak Siesta...

22/12/2014
Haberler

Soyak Siesta Blue’da yılbaşı kampanyası

Soyak Siesta Blue‘dan daire sahibi olmak isteyenlere yılın son fırsatı. %1 peşinat ile yeni yıla...

22/12/2014
Bülent Yoldaş ile Posta Emlak Sayfası

Soyak Siesta Blue’da son 61 daire

08.02.2014 / Posta Gazetesi  İzmir’in mega projesi 2 bin 300 konutluk Soyak Siesta’nın 4. etabı...

11/02/2014
Gayrimenkul ve Emlak Haberleri

Soyak Siesta Blue’da son 61 daire

07 Şubat 2014 / emlakwebtvİzmir Karşıyaka’da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2300 konutluk...

07/02/2014
Gayrimenkul ve Emlak Haberleri

Siesta Blue fiyat

İzmir Karşıyaka'da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin 200 konutluk mega projesi...

04/10/2013
Gayrimenkul ve Emlak Haberleri

Soyak Siesta Blue’da son %60 satışta

26 Eylül 2013 / emlakwebtvİzmir Karşıyaka’da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin...

26/09/2013
Bülent Yoldaş ile Posta Emlak Sayfası

İyi ve sağlıklı yaşamın kapısı: Soyak Siesta Blue

Gayrimenkul sektöründe öncü projelere imza atan Soyak, İzmir Karşıyaka’da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve...

25/09/2013
Gayrimenkul ve Emlak Haberleri

“Soyak Siesta Blue” 1500 ön talep aldı

24 Eylül 2013 / emlakwebtvİzmir Karşıyaka’da ‘az katlı’ bina anlayışıyla oluşturulan ve kentin 2 bin...

24/09/2013
Gayrimenkul ve Emlak Haberleri

Soyak Siesta Blue’da İzmirliler Göksel’le coştu

24 Eylül 2013 / emlakwebtvİzmir’in 2 bin 200 konutluk mega projesi Soyak Siesta’nın yeni etabı...

24/09/2013
Kapat