AND Pastel Fiyatları ve Proje Galerisi

AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Pastel projesi Anadolu Yakası'nın gözde semtlerinden Kartal'da yer alıyor


Lokasyon
İstanbul/Kartal

AND Gayrimenkul imzası ile Kartal'da hayat bulan AND Pastel projesi 7 blokta 1.200 konuttan meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı projede dairelerin net alanları 40 metrekareden başlıyor.

AND Pastel Projesi Genel Özellikleri

'Yeni Nesil Bir Mahalle' sloganı ile hayata geçirilen AND Pastel Kartal projesinde 3 farklı blok tipi bulunuyor. Projede yer alan Mavi Blok 40 katlı kuleden meydana geliyor. Deniz ve Adalar manzarasına hakim Mavi Kulede 1+1 daireler bulunuyor. Turuncu Bloklar ise orta katlı bloklardan oluşuyor. Bu bloklarda ise 2+1 daireler yer alıyor. Yeşil Bloklar ise 6 katlı olarak tasarlandı ve her katta 2-3 daire yer alıyor. Toplam peyzaj alanı 30 bin metrekare olan projenin arsa alanı 45 bin metrekare, inşaat alanı ise 250 bin metrekare.

AND Pastel Sosyal Alanları

AND Pastel projesinin sosyal alanları arasında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kreş, kafe, restoran, göl ve gold alanı bulunuyor. Proje ayrıca deniz, Adalar ve orman manzarasına hakim durumda.

AND Pastel Nerede?

Kartal'da Anadolu Grubu'nun eski üretim tesislerinin yerinde yükselen AND Pastel projesi Kartal metrosuna 300 metre, D-100'e 350 metre, Anadolu Adliyesi'ne 500 metre, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi'ne 2,5 kilometre, TEM otoyoluna 10 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 kilometre, FSM'ye ise 30 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Pastel; farklı renklerin bir arada uyumunu ifade ediyor

Projenin her bloku farklı bir yaşam tarzına hitap ediyor. 40 katlı mavi blok denen kule bloku daha çok gençlere hitap ederken, yeşil blok adı verilen 3 blok daha çok doğayla iç içe yaşamak isteyen daha geniş ailelere hitap ediyor. Her iki blokun karışımı olan  3 adet turuncu blok da çekirdek ailelere hitap ediyor.

Çevreye uyum ve sürdürülebilirlik

AND Gayrimenkul olarak kente, çevreye uyum ve sürdürülebilirlik konularını ana değerler olarak benimsediklerini söyleyen Usta, bu sebeple AND Pastel Kartal projesinde yeşil alana ve peyzaja ayrıca önem verildiğini söyledi. Dünyanın en ünlü peyzaj mimarlarından Marta Schwartz ile çalışılan peyzaj düzenlemesinde yüzde 70 oranında yeşil alan bırakıldı.

AND Pastel adres, satış ofisi ve proje ile ilgili bilgilere sayfamızın sağ tarafındaki künyeden, AND Pastel kat planları, örnek daire ve proje görsellerine aşağıda yer alan galeriden, AND Pastel nerede ve yakınında ne var? merak ediyorsanız aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

AND Pastel Yakınında Ne Var

Ulaşım

 • Metro

   

 • E-5 Karayolu

   

 • Sabiha Gökçen Havalimanı


Sağlık

 • Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

   

 • Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi

   

 • Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi


Eğitim

 • Maltepe Üniversitesi

   

 • İstanbul Şehir Üniversitesi


AVM

 • MaltepePark AVM


Diğer

 • İstanbul Anadolu Adliyesi

AND Pastel Nerede?

AND Pastel Haberleri

AND Pastel Resimleri

AND Pastel Örnek Daire Resimleri

Kat ve Daire Plan Resimleri

AND Pastel Künyesi

Proje Özellikleri

Firma AND Gayrimenkul
Teslim Tarihi Aralık 2018
Konut Sayısı 1200
Adres Esentepe Mah. Anadolu Cad. Kartal/İstanbul
Telefon 0850 393 40 00
Daire Tipleri 1+1
2+1
3+1
4+1
Web Sitesi www.andpastel.com
E-mail info@anadolugayrimenkul.com
Toplam Alan 45,000 m²
Satış Durumu Satışı devam ediyor
AND Pastel Özellikleri
Açık yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Çocuk yüzme havuzu
Çocuk oyun alanları
Sauna
Türk hamamı
Fitness merkezi
Kreş
Kafe
Restoran
Göl/gölet
Golf alanı