Sarphan Finans Park

Sarp Group imzası ile yükselen Sarphan Finans Park 21 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Sarphan Finans Park

Sarp Group imzası ile yükselen Sarphan Finans Park 21 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Sarphan Finans Park projesinde 349 adet ofis bulunuyor. Sarphan Finans Park satılık ofis büyüklükleri ise 42 metrekare ile 829 metrekare arasında değişiyor. 

Sarphan Finans Park'ın T.C Merkez Bankası, SPK, BDDK, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank gibi önemli kurumların bu bölgeye taşınmasıyla ekonominin kalbi olması bekleniyor. Sarphan Finans Park teslimlerinin ise 2015 yılı içerisinde yapılması bekleniyor.

Sarphan Finans Park

Sarphan Finans Park VIP 300 Ofisleri özellikleri arasında tenis kortu, basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulübü, fitness, resepsiyon, konsiyerj hizmeti, bilboard, masa tenisi, play station oyun alanları ve yaklaşık 1550 araçlık otopark bulunuyor.

Sarphan Finans Park fiyatlarının ise 620 bin lira ile 1 milyon 500 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Sarphan Finans Park detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Sarphan Finans Park

Sarphan Finans Park, Ataşehir Finans Merkezi Bölgesi'nde yer alıyor. Proje satışa çıktığı günden bu yana yüzde 15 oranında prim yaptı. Proje 46 katlı bloktan meydana geliyor. Sarphan Finans Park projesinin konut özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, intercom sistemi, merkezi klima, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma, depo ve rezidans hizmetleri.

Sarphan Finans Park iletişim bilgileri
Adres : 3317 Ada 5 Parsel Site Mah. Finans Merkezi Bölgesi 34770 Ümraniye/İstanbul
Telefon : 444 4 733
Web : http://sarphanfinanspark.com.tr/

Firma Bilgisi: Sarp Group
Proje Bilgisi: Sarphan Finans Park