3. İstanbul projesi Başakşehir'e sponsor oldu

Asaf İş Ortaklığı, Başakşehir'de hayata geçirilecek 3. İstanbul projesi ile Başakşehir Futbol Kulübü'nün forma ve stadyum sponsoru oldu

3. İstanbul projesi Başakşehir'e sponsor oldu

2015-2016 sezonunu 4'üncü sırada tamamlayarak UEFA Avrupa Ligi'ne katılma şansı elde eden Başakşehir Spor Kulübü ile Alzamil Gayrimenkul, Fuzul Yapı, Seha Yapı ve Adese tarafından oluşturulan Asaf İş Ortaklığı arasında forma ve stadyum sponsorluk anlaşması imzalandı. 

3 sezonluk anlaşma
ASAF İş Ortaklığı ile Başakşehir Futbol Takımı arasındaki forma ve stadyum sponsorluğu anlaşması 3 sezon boyunca geçerli olacak. Anlaşma kapsamında 3. İstanbul projesinin logosu, Başakşehir'in tüm ulusal ve uluslararası maçlarında formada yer alacak ve stadyumun ismi de 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadyumu olarak değiştirilecek. 

3. İstanbul Başakşehir'in forma sponsoru
ASAF İş Ortaklığı tarafından Başakşehir'de hayata geçirilecek 3. İstanbul projesi, Başakşehir Spor Kulübü'nün forma ve stadyum sponsoru oldu. Taraflar arasındaki anlaşma Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ASAF İş Ortaklığı’nı temsilen Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık’ın katıldığı bir törenle imzalandı

Anlaşma memnuniyet verici
ASAF İş Ortaklığı'nın ilk projesi 3. İstanbul ile Başakşehir'e sunduğu desteği memnuniyet verici olarak niteleyen Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ:

"ASAF İş Ortaklığı’nın ilk projesi olan 3. İSTANBUL’un da forma ve stadyum sponsoru olarak Başakşehir Futbol Kulübü’nü desteklemesinden memnuniyet duyduk. İnşallah yeni sezonda, hem Avrupa’da hem de Türkiye’de alkışlanacak başarılar elde edeceğiz" dedi. 

Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık da yaptığı konuşmada; İttifak Holding kuruluşu Seha Yapı’nın 1978 yılından bu yana hayata geçirdiği başarılı projelere dikkat çekerken, bu başarılarını yeni iş ortaklığına taşayacaklarını, ASAF İş Ortaklığı’nın Alzamil Gayrimenkul, Fuzul Yapı, Seha Yapı, ve Adese’nin güç birliği ile oluştuğunu vurguladı.