Adam Kule Dap Yapı fiyat!

Dap Yapı tarafından inşa edilen Dap Adam Kule fiyatları 306 bin TL'den başlıyor, 48 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Adam Kule Dap Yapı fiyat!

Dap Adam Kule projesi, Dap Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Dragos'da hayat bulan projenin teslim tarihi 2017 yılının son çeyreği olarak öngörülüyor. 

27 katlı tek blok halinde yükselen Adam Kule Rezidans toplam 254 bağımsız birimden oluşuyor. Daireleri stüdyo ve 1+1 olarak tasarlanan Adam Kule Rezidans'ta isteğe göre daireler birleştirilebiliyor. Alanları 46 metrekare ile 204 metrekare arasında değişim gösteriyor. 

Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip Dap Adam Kule Dragos'tan sahile 10 dakikada ulaşılabilirken proje, metroya 600 metre mesafede bulunuyor. Proje konumlandığı bölge açısından da önem kazanıyor. 

Rezidans, ofis ve home ofislerden meydana gelen Adam Kule Dap Yapı fiyatları mimimum 306 bin TL'den başlıyor. Tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Bunun yanı sıra firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. 

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz proje ile ilgili görüşlerini şöyle anlattı;
 
 “Ön talep döneminde yaklaşık 5.000 kişiden olumlu geri dönüşler almıştık. Adam Kule ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Adam Kule, Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren özgün mimari formundan A Plus niteliklerine, malzeme ve işçilik kalitesine kadar üstün özellikleriyle yatırım değeri çok yüksek bir proje. Konumu itibariyle lokasyon avantajını sonuna kadar kullanma imkanı veren Adam Kule, bölgenin çehresini değiştirecek ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla yatırımcısı için çok cazip olacak. İnşaatı tamamlanmak üzere olan İstinaf Mahkemesi ve sahildeki 1 milyon 200 bin metrekarelik dolgu alanının aktif şekilde hayata geçmesi ile sahiplerine sağladığı yüksek prestijin yanı sıra yüksek kazançla da ilk tercih olarak öne çıkıyor. Lokasyonu ve özellikleri ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak Adam Kule’de lansman avantajlarından yararlanmak isteyenleri bu özel projeye davet ediyoruz.” 

Firma Bilgisi: Dap Yapı
Proje Bilgisi: Dap Adam Kule