Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de yükseliyor

Ağaoğlu My New Work Ataşehir Barbaros Mahallesi'nde yer alıyor

Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de yükseliyor

Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de 10 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Ağaoğlu My New Work Ataşehir projesi ofis projesi olarak tasarlanıyor. Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de restoranlardan sinemaya, diskodan gazinoya kadar birçok seçenek ofis sahiplerine sunuluyor. Toplam 200 adet ofisin bulunduğu Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de 20 bin metrekare kiralanabilir alanı bulunuyor. 113 bin metrekare kapalı bulunan proje, 21 katlı tek blok halinde yükseliyor.

Ağaoğlu My New Work Ataşehir teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Ağaoğlu My New Work Ataşehir satılık ofis büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de 30 bin metrekare alışveriş merkezi alanına ayrılıyor. Ağaoğlu My Newwork projesinde metrekare kira birim fiyatının yüzde 30 daha yüksek olması bekleniyor.

Yüksek Mimar Ömer Çamoğlu tarafından projelendirilen Ağaoğlu My New Work Ataşehir projesi içerisinde tiyatro salonu ve sanat merkezi bulunuyor. Hafriyat çalışmaları başlayan Ağaoğlu My New Work Ataşehir'in yüzde 25'i satılmış olup, satışları hızla devam ediyor.

Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvalı My New Work Ağaoğlu projesi ile ilgili olarak şunları söyledi:

My Newwork projesi, modern zamanların Kapalı Çarşı'sı olmaya adaydır. Nasıl Kapalı Çarşı geçmişteki yüksek değerini koruyorsa, My Newwork de değerini hep koruyacak. Nasıl Kapalı Çarşı'lı olmak asırlardır bir ayrıcalıksa, My Newwork yatırımcısı olmak ta bugün ve yarın büyük ayrıcalık olacak. My Newwork, yatırımcıların yatırım planlarını değiştirecek ve çok kazandıracak bir proje olacak.

Ağaoğlu My New Work Ataşehir nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de konumlandırılıyor.

Ağaoğlu My New Work Ataşehir adres bilgileri: Barbaros Mah. Ihlamur Sok. Ataşehir/İstanbul

Ağaoğlu My New Work Ataşehir iletişim bilgileri
Telefon: 444 6 777

 

"Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de yükseliyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de yükseliyor

Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de yükseliyor

Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de yükseliyor

Ağaoğlu My New Work Ataşehir'de yükseliyor

Proje Bilgisi: Ağaoğlu My New Work