Sinpaş Koru Aura Fiyatları ve Proje Galerisi

Sinpaş GYO’dan ‘yeni normal’e özel tasarlanan örnek proje: Sinpaş Koru Aura

Pandemi sonrası rutinlerin ve değerlerin değiştiği yeni bir dönem yaşanıyor. Sinpaş GYO, 2022 yılına bu yeni dönemin ihtiyaçlarına uygun bir proje geliştirerek girdi: Sinpaş Koru Aura. Finans Merkezi’nin yanında yükselecek Sinpaş Koru Aura 5 Blokta toplam 530 konuttan oluşuyor.

Sinpaş GYO’dan ‘yeni normal’e özel tasarlanan örnek proje: Sinpaş Koru Aura

Lokasyon
İstanbul/Ümraniye

Yarım asra yaklaşan deneyimiyle Türkiye’de gayrimenkul sektörüne öncülük eden Sinpaş GYO, yeni projesi Sinpaş Koru Aura ile bir ilke daha imza attı. Yaklaşık 2,2 milyar hasılat beklenen proje, pandemiyle birlikte değişen konut talepleri dikkate alınarak tasarlanan ilk özel yaşam projesi olma özelliği taşıyor.

 

Pandemi sonrası süreçte öne çıkan geniş konut talebine hitap eden Sinpaş Koru Aura projesinde, ailelere özel tasarlanmış büyük ev seçenekleri dikkat çekiyor. Günümüzün ihtiyacına uygun olarak teras ya da bahçenin yanı sıra ev içinde kişiye özel ferah alanların özenle planlandığı proje, büyük ev tercih edenlere ve geniş aile yaşamına uygun tasarımıyla öne çıkıyor. Geniş teraslar, geniş balkonlar ve bahçeleri ile benzerlerinden ayrışıyor. 

 

Sinpaş Koru Aura, 22 bin 965 metrekare arsa üzerindeki proje alanıyla, şehrin merkezinde olmasına rağmen yanında yer alan koru alanı ve yürüyüş parkuru ile de yeni dönemin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor. 

 

İstanbul Ümraniye’de Finans Merkezi’ne komşu olarak konumlanan Sinpaş Koru Aura, 530 konut ve beş bloktan oluşuyor. 2024 yılında teslim edilmesi planlanan projede 2+1’den 5+1’e kadar zengin daire seçenekleri yer alıyor. 

 

Sinpaş Koru Aura’da D vitamini köşeleri

Sinpaş Koru aura, sakinlerine alabildiğine geniş balkon, bahçe, teras gibi açık alanlarda iyi yaşamın en büyük destekçisi güneşin keyfini sürmene imkanı sunuyor. Günlük D vitamini dozunu güneş dolu alanlarda kolayca karşıla. Mucizevi D vitamini kemik sağlığını korur, bağışıklığı güçlendirir, depresyonun önüne geçer, kilo vermene yardımcı olur.

Sinpaş Koru Aura’da yaşayanlar, sabah kahvaltını ederken, akşam kahveni yudumlarken, diğer yandan balkonlarında güneşin tadını çıkartarak, günlük D vitamini ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

 

 

Balkon Bostanı’nda kendin yetiştir, kendin ye!

Sinpaş Koru Aura projesinde yer alan 3 metre derinliğe sahip, ferah ve geniş balkonlar, proje sakinlerine kendi balkon bostanını yaratma imkanı sunuyor. Böylelelikle Sinpaş Koru Aura’da yaşayanlar kendi balkonlarında oluşrurdukları Balkon Bostanı’nda Meyve, sebze ve aromatik otları mevsiminde yetiştirip, mevsiminde tüketme imkanına sahip olacak.

 

Geniş aileye uygun fonksiyonel ev konforu

Sinpaş Koru Aura’da daireler, galerili salonlar, geniş balkonları, kiler odaları gibi fonksiyonel ve konforlu detayları ile geniş ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış. Tüm aile bireylerinin tüm hobilerine rahatça yer bulabileceği, çalışma alanı, oyun alanı, yoga köşesi, bitki köşeleri oluşturabileceği birbirinden geniş odaları bulunan dairelere sahip Sinpaş Koru Aura evinizi kişiselleştirilmiş bir alana dönüştürüyor.

 

Güneş ve Ay korularında doğal yaşam, Yıldız Korusu’nda dostlarınızla buluşma imkanı

Sinpaş Koru Aura projesi içinde isimine de esin kaynağı olan korular bulunuyor. Proje alanı içinde yer alan meyve kokularının eşlik ettiği Güneş Korusu ve huzurun mekân bulduğu Ay Korusu Sinpaş Koru Aura sakinlerine doğal yaşamın tüm imkanlarını sunacak. Yıldız Korusu içinde yer alan etkinlik alanı ise özel günlerde günlük yaşamanın karmaşasından uzaklaşarak, ailenizle ve dostlarınızla keyifli bulaşmalara ev sahipliği yapacak.

 

Sinpaş Koru Aura’da kişiye özel çalışma köşeşeri

Yeni normalle birlikte çalışma yaşamı ve çalışma alışkanlıkları da değişti. Evden çalışma, çalışma hayatının bir parçasına dönüştü. Sinpaş Koru Aura’da, evinizde kendinize özel olarak bir çalışma köşesi oluşturabileceğiniz şekilde tasarlandı. Evin en sessiz ve huzurlu köşesini, en verimli alanına dönüştürebilir, motivasyonunu yükseltecek yaratıcı detaylarla çalışma alanında kişisel dokunuşlarla bir aura yaratabilirsiniz. Böylelikle, evden çalışarak hem işinize konsantre olabilir hem de kendinize ve ailenize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Sinpaş Koru Aura Yakınında Ne Var

Finas Merkezi, Metro Finas Merkezi İstasyonu, Hastaneler, Özel Okullar, Alışveriş Merkezleri

Sinpaş Koru Aura Haberleri

Sinpaş Koru Aura Resimleri

Sinpaş Koru Aura Künyesi

Proje Özellikleri

Firma Sinpaş
Başlama Tarihi Ocak 2022
Teslim Tarihi 2024
Konut Sayısı 530
Adres Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sk. No1, 34774 Ümraniye/İstanbul
Daire Tipleri 2+1
3+1
4+1
5+1
Web Sitesi https://sinpaskoruaura.com
Bölge Finans Merkezi
Ödeme Planı Ö satışa özel yüzde 20 indirim
Toplam Alan 22.965 metrekare
Satış Durumu Satışı devam ediyor