Ahenk İstanbul Evleri

Emin Evim tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Ahenk İstanbul Evleri 30 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alıyor

Ahenk İstanbul Evleri

Emin Evim tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Ahenk İstanbul Evleri 30 bin 500 metrekare alan üzerinde yer alıyor. 500 adet dairenin yer aldığı projede 1+1'den 5+1'e kadar konut tipleri bulunuyor. Ahenk İstanbul Evleri satılık daire büyüklükleri 69 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiyor. 

Ahenk İstanbul Evleri projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, çocuk yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna ve tenis kortu bulunuyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Ahenk İstanbul Evleri

Ahenk İstanbul Evleri fiyatlarının 227 bin lira ile 445 bin lira arasında olması bekleniyor. Projede yüzde 30 peşinat ile 60 ay sıfır faiz ile vade imkanı sunuluyor. Ahenk İstanbul Evleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar'da yer alan Ahenk İstanbul Evleri uygun fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyor. Ev sahibi olamayanları uygun seçeneklerle ev sahibi yapan Emin Evim tarafından hayata geçirilen proje yatırım amacı ile düşünenler için çok uygun. 

Ahenk İstanbul Evleri

Ahenk İstanbul Evleri adres bilgisi : Adnan Kahveci Mahallesi İnönü Caddesi No: 71 Gürpınar - Beylikdüzü

Ahenk İstanbul Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 855 85 55
Web adresi : eminevimahenk.com
E-posta adresi : info@eminevimahenk.com

Firma Bilgisi: Emin Evim
Proje Bilgisi: Ahenk Istanbul