Alya Life Fikirtepe’de kişiye özel ödeme planı! Hemen tapu teslim!

Alya Life Fikirtepe projesinde ödeme planı müşteri tarafından belirlenebiliyor, aynı zamanda tapu teslimleri hemen yapılıyor

Alya Life Fikirtepe’de kişiye özel ödeme planı! Hemen tapu teslim!

Ekşioğlu Yapı tarafından kentsel dönüşümün önemli noktalarından biri olan Fikirtepe’de hayata geçirilen Alya Life Residence, 214 adet daireden meydana geliyor. Proje, zemin+19 katlı tek blok halinde yükseliyor.

2017 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan Alya Life Fikirtepe, toplam 3 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar optimum kullanım alanlarına sahip daire tipleri yer alıyor.

E-5 ve Boğaziçi Köprüsü bağlantı yolunun yanında bulunan Fikirtepe Alya Life; Uzunçayır metrobüs istasyonuna 2 dakika, Kadıköy Merkez’e, metro durağı, Deniz Otobüsü’ne, Adalar ve Beşiktaş Vapur İskelesi’ne 6 dakika mesafede.

Aynı zamanda sahil yolu ile çevre yoluna 5 dakikalık uzaklıkta olan Alya Life Fikirtepe’de dairelerin bir kısmı şehir manzarasını, diğer kısmı ise Marmara Denizi manzarasını görecek şekilde konumlanıyor.

100 metrekare üzerinde her daire için 2’şer araçlık kapalı otopark alanı verilen Alya Life Fikirtepe’de açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı alan spor salonu, basketbol sahası, sauna, Türk hamamı, spa ve kafeterya mevcut.

Yükse kira getirisi beklenen Alya Life Fikirtepe projesinde tapu teslimleri hemen yapılıyor. Projeden daire satın almak isteyen müşteriler ödeme planını kendisi belirleyebiliyor. Bunun yanı sıra tamamı peşin ya da banka kredili alımlarda tutar üzerinden yüzde 10’luk bir indirim yapılıyor. Ayrıca firma tarafından yüzde 25 peşinatlı ödeme planları da sunulabiliyor.

Firma Bilgisi: Ekşioğlu Yapı
Proje Bilgisi: Alya Life Residence