Alya Life Residence Fikirtepe

Alya Life Residence Fikirtepe'de Ekşioğlu Yapı tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Alya Life Residence Fikirtepe

Alya Life Residence Fikirtepe'de Ekşioğlu Yapı tarafından 3 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 441 konut seçeneklerinden oluşan Alya Life Residence projesinde 214 daire bulunuyor. Satılık daire büyüklüklerinin 35 ile 153 metrekare arasında değiştiği projede teslimler için 2017 yılı planlanıyor. 

Alya Life Residence Fikirtepe

Ruhsat aşamasında olan Alya Life Residence Fikirtepe için Ekşioğlu Yapı hafriyat çalışmalarına başladı. Projenin inşaatının Ekim ayında başlaması bekleniyor. Alya Life Residence Fikirtepe daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal olanaklar ile dikkat çekiyor. 

Projenin imkanları içerisinde; çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, adalar manzarası, çocuk oyun alanları,  güvenlik, sauna, basketbol sahası ve Türk hamamı gibi imkanlar daire sahiplerine sunuluyor. 

Alya Life Residence Fikirtepe

Proje 19 katlı tek bloktan meydana geliyor. Alya Life Residence Fikirtepe fiyatlarının 490 bin liradan başlaması bekleniyor. Projede uygun ödeme seçeneklerinin yanında kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Alya Life Residence Fikirtepe ile ilgili detayları ve projenin özelliklerini satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Alya Life Residence Fikirtepe

İstanbul Anadolu Yakası'nın bir numarası kentsel dönüşüm bölgesi olan Fikirtepe'de yükselecek Alya Life Residence Fikirtepe E-5 ve köprü bağlantı yollarına yakın konumda yükselecek. Proje metro ve metrobüs duraklarına ise yürüyüş mesafesinde. Projenin dairelerinin deniz ve İstanbul manzarasına hakim olması ise dikkat çeken özelliklerinden. 

Alya Life Residence Fikirtepe

Alya Life Residence adres bilgisi : Fikirtepe Mahallesi Yumurtacı Abdi Bey Caddesi Barış Sokak No: 1 Kadıköy - İstanbul 

Alya Life Residence iletişim bilgisi 
Telefon numarası : 444 90 98
Web adresi : www.alyalife.com
e-posta adresi : info@eksioglu-yapi.com

Firma Bilgisi: Ekşioğlu Yapı
Proje Bilgisi: Alya Life Residence