Ankara İstanbul hızlı tren durakları (YHT durakları)

Ankara İstanbul hızlı tren YHT durakları nerelerde? Bu duraklara ulaşım nasıl sağlanıyor? Hızlı tren hangi saatlerde kalkıyor? Tüm bu soruların yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Ankara İstanbul hızlı tren durakları (YHT durakları)


Temmuz ayında hizmete sunulan Ankara İstanbul hızlı tren hattında seferler tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul ile Ankara arasını 3.5 saate düşüren projede saatte 250 kilometrelik hızla seyahat etmek mümkün. Peki Ankara İstanbul hızlı tren durakları hangi bölgelerde konumlanıyor?

Ankara İstanbul hızlı tren bilet fiyatı ne olacak?

Günde yaklaşık 50 bin, yılda ise 17 milyon kişinin kullandığı hızlı trende bilet fiyatı 70 TL olarak belirlendi. Hattın bilet fiyatları belirli gün ve saatlerde daha düşük tutulabilecek. 

523 kilometrelik uzunluğa sahip hat; Polatlı, Eskişehir, Bozüyük, Bilecik, Pamukova, Sapanca, İzmit, Gebze ve Pendik olmak üzere toplam 9 istasyondan yolcu alıyor. Tabi İstanbul’dan hızlı trene binmek isteyen yolcular için de ulaşım seferleri düzenleniyor. Hatta, entegre edilen hatlar şöyle; Yeni kurulan KM20 numaralı hat ile Hızlı Tren İstasyonu'ndan Sabiha Gökçen Havaalanı ve Kartal Metro bağlantısı sağlandı. Mevcut bulunan 16 numaralı (Pendik – Kadıköy), 16D numaralı (Pendik – Kadıköy), 17 numaralı (Pendik – Kadıköy) ve 222 numaralı (Pendik – Kadıköy) hatları ile Kartal, Maltepe, Kadıköy ilçeleri ve Kadıköy Vapur İskelesi entegresi sağlandı.

132P numaralı (Veysel Karani – Sultanbeyli - Kartal) ve 132V numaralı (Basra Caddesi - Sultanbeyli - Kartal) hatları ile Sultanbeyli ilçesine bağlantı sağlanırken, 16A numaralı (Pendik - Harem) hattı ile D–100 karayolu bağlantılı hatlarla Uzunçayır Metrobüs, Harem, Üsküdar Marmaray ve deniz ulaşımı entegresi oluşturuldu. 251 numaralı (Pendik- Şişli) hattı ile de Avrupa yakası bağlantısı sağlandı.

 

Ankara İstanbul hızlı tren durakları (YHT durakları)

 

Pendik Yüksek Hızlı Tren Garına İETT İle nasıl gidilir? 

222 PENDİK - KADIKÖY
16 PENDİK - KADIKÖY
16A PENDİK - ÜSKÜDAR
16D PENDİK - KADIKÖY
17 PENDİK - KADIKÖY
251 PENDİK - ŞİŞLİ
133T TUZLA - BOSTANCI
KM-20 PENDİK YHT - KARTAL METRO
17B GEBZE KARTAL METRO

Ankara İstanbul hızlı tren saatleri 5 Mart 2017 tarihinde güncellendi. 

Ankara > İstanbul Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonlar    1. Sefer    2. Sefer    3. Sefer    4. Sefer    5. Sefer    6. Sefer    7. Sefer
ANKARA (K)    06.00    08.10    10.00    11.40    14.20    16.45    19.20
Sincan (K)    06.28    08.38    10.28    12.08    14.48    17.13    19.48
Polatlı (K)    06.47    08.56    -    12.27    -    17.32    -
ESKİŞEHİR (K)    07.40    09.48    11.39    13.20    15.57    18.25    20.57
Bozüyük (K)    07.58    -    11.57    -    -    18.43    -
Bilecik (K)    08.19    -    12.18    -    -    19.04    -
Arifiye (K)    09.03    11.05    -    14.37    -    19.48    -
İZMİT (K)    09.26    11.28    13.24    15.00    17.35    20.11    22.36
Gebze (K)    09.58    12.00    13.56    15.32    18.07    20.43    23.08
İSTANBUL (V)    10.15    12.17    14.13    15.49    18.23    21.00    23.25

İstanbul  > Ankara Güzergahı Tren Saatleri

İstasyonlar    1. Sefer    2. Sefer    3. Sefer    4. Sefer    5. Sefer    6. Sefer    7. Sefer
İSTANBUL (K)    06.35    08.40    11.15    13.30    15.55    17.30    19.35
Gebze (K)    06.52    08.57    11.32    13.47    16.13    17.47    19.52
İZMİT (K)    07.25    09.30    12.05    14.19    16.46    18.20    20.25
Arifiye (K)    07.46    -    12.26    -    17.08    18.41    -
Bilecik (K)    08.32    -    -    15.24    -    19.27    -
Bozüyük (K)    08.56    -    -    15.47    -    19.51    -
ESKİŞEHİR (K)    09.18    11.16    13.52    16.07    18.32    20.13    22.11
Polatlı (K)    10.06    -    14.40    -    19.20    21.01    -
Sincan (K)    10.27    12.21    15.00    17.13    19.47    21.22    23.18
ANKARA (V)    10.54    12.48    15.27    17.40    20.14    21.49    23.45

ANKARA'DAN YHT HAREKET SAATLERİ

Ankara K:06.00 - Eskişehir K:07.20 - İstanbul(Pendik) V:09.45

Ankara K:08.45 - Sincan K:09.01 - Eskişehir K:10.07 - İzmit K:11.51 - İstanbul(Pendik) V:12.33

Ankara K:11.30 - Sincan K:11.46 - Polatlı K:12.04 - Eskişehir K:12.56 - Bozüyük K:13.14 - Arifiye K:14.14 - İzmit K:14.44 - Gebze K:15.15 - İstanbul(Pendik) V:15.28

Ankara K:14.40 - Eskişehir K:16.01 - İzmit K:17.45 - İstanbul(Pendik) V:18.27

Ankara K:17.40 - Sincan K:17.56 - Eskişehir K:19.02 - Arifiye K:20.17 - İzmit K:20.47 - İstanbul(Pendik) V:21.29

Ankara K:19.00 - Eskişehir K:20.20 - İstanbul(Pendik) V:22.44

 

Ankara İstanbul hızlı tren durakları (YHT durakları)

 

İSTANBUL(PENDİK)'DAN YHT HAREKET SAATLERİ

İstanbul(Pendik) K:06.15 - Eskişehir K:08.47 - Ankara V:10.02

İstanbul(Pendik) K:07.30 - İzmit K:08.16 - Arifiye K:08.45 - Eskişehir K:10.06 - Sincan K:11.09 - Ankara V:11.23

İstanbul(Pendik) K:10.45 -Gebze K:11.01 -İzmit K:11.32 - Arifiye K:12.01 - Bozüyük K:13.04 - Eskişehir K:13.23 - Polatlı K:14.10 - Sincan K:14.30 - Ankara V:14.44

İstanbul(Pendik) K:13.30 - İzmit K:14.16 - Eskişehir K:16.05 - Ankara V:17.21

İstanbul(Pendik) K:16.30 - İzmit K:17.16 - Eskişehir K:19.05 - Sincan K:20.08 - Ankara V:20.22

İstanbul(Pendik) K:19.20 - Eskişehir K:21.52 - Ankara V:23.07

ESKİŞEHİR - KONYA - ESKŞEHİR ARASINDA HER GÜN İŞLEYEN YÜKSEK HIZLI TRENLERİN SAATLERİ

ESKİŞEHİR'DEN YHT HAREKET SAATLERİ

Eskişehir K: 08.15 - Konya V: 09.54

Eskişehir K: 16.20 - Konya V: 17.59

KONYA'DAN YHT HAREKET SAATLERİ

Konya K: 10.20 - Eskişehir V: 12.02

Konya K: 18.20 - Eskişehir V: 20.02

Marmaray Saatleri için 'Marmaray Sefer Saatleri' konulu yazımızı inceleyebilirsiniz. 

 

Ankara İstanbul hızlı tren durakları (YHT durakları)

 

ANKARA - KONYA - ANKARA ARASINDA HER GÜN İŞLEYEN YÜKSEK HIZLI TRENLER

ANKARA - KONYA - ANKARA YÜKSEK HIZLI TREN, EREĞLİ/KARAMAN'A BAĞLANTI DMU SET VE ANTALYA/ALANYA/ERDEMLİ OTOBÜS SAATLERİ 

ANKARA'DAN YHT HAREKET SAATLERİ

Ankara K: 06.45 - Konya V: 08.23 (Sincan K: 07.01 - Polatlı duruşu yok)

Ankara K: 09.20 - Konya V: 11.01 (Sincan K: 09.36 - Polatlı K: 09.55)

Ankara K: 11.15 - Konya V: 12.53 (Sincan K: 11.31 - Polatlı duruşu yok)

Ankara K: 13.45 - Konya V: 15.26 (Sincan K: 14.01 - Polatlı K: 14.20)

Ankara K: 15.40 - Konya V: 17.18 (Sincan K: 15.56 - Polatlı duruşu yok)

Ankara K: 18.10 - Konya V: 19.51 (Sincan K: 18.26 - Polatlı K: 18.45)

Ankara K: 20.45 - Konya V: 22.23 (Sincan K: 21.01 - Polatlı duruşu yok)

KONYA'DAN YHT HAREKET SAATLERİ

Konya K: 06.40 - Ankara V: 08.16 (Polatlı duruşu yok - Sincan K: 08.00)

Konya K: 09.00 - Ankara V: 10.39 (Polatlı K: 10.05 - Sincan K: 10.25)

Konya K: 11.25 - Ankara V: 12.59 (Polatlı duruşu yok - Sincan K: 12.45)

Konya K: 13.35 - Ankara V: 15.14 (Polatlı K: 14.40 - Sincan K: 15.00)

Konya K: 16.00 - Ankara V: 17.34 (Polatlı duruşu yok - Sincan K: 17.20)

Konya K: 18.00 - Ankara V: 19.39 (Polatlı K: 19.05 - Sincan K: 19.25)

Konya K: 21.00 - Ankara V: 22.34 (Polatlı duruşu yok - Sincan K: 22.20)

Eskihisar-Topçular Feribot Saatleri için 'Eskihisar Topçular Feribot Saatleri' yazımızı inceleyebilirsiniz. 

ANKARA-KONYA-KARAMAN/EREĞLİ YHT + DMU SETİ SAATLERİ

Ankara'dan 06.45'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 08.40 - Karaman V: 09.47

Ankara'dan 06.45'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 11.20 - Karaman V: 12.28

Ankara'dan 09.20'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 11.20 - Karaman V: 12.28

Ankara'dan 09.20'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 13.10 - Karaman V: 14.19

Ankara'dan 11.15'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 13.10 - Karaman V: 14.19

Ankara'dan 11.15'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 15.55 - Karaman V: 17.10

Ankara'dan 13.45'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 15.55 - Karaman V: 17.10

Ankara'dan 13.45'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 17.55 - Karaman V: 19.03

Ankara'dan 15.40'da kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 17.55 - Karaman V: 19.03

Ankara'dan 15.40'da kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 20.40 - Karaman V: 21.50 - Ereğli V: 22.58

Ankara'dan 18.10'da kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 20.40 - Karaman V: 21.50 - Ereğli V: 22.58

Ankara'dan 18.10'da kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 22.40 - Karaman V: 23.49

Ankara'dan 20.45'de kalkan yhtye bağlantı = Konya K: 22.40 - Karaman V: 23.49

 

Ankara İstanbul hızlı tren durakları (YHT durakları)

 

EREĞLİ/KARAMAN-KONYA-ANKARA DMU SETİ + YHT SAATLERİ

Ereğli K: 05.53 - Karaman K: 07.03'de kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 09.00 - Ankara V: 10.39

Ereğli K: 05.53 - Karaman K: 07.03'de kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 11.25 - Ankara V: 12.59

Karaman'dan 09.50'de kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 11.25 - Ankara V: 12.59

Karaman'dan 09.50'da kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 13.35 - Ankara V: 15.14

Karaman'dan 11.40'da kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 13.35 - Ankara V: 15.14

Karaman'dan 11.40'da kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 16.00 - Ankara V: 17.34

Karaman'dan 14.20'de kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 16.00 - Ankara V: 17.34

Karaman'dan 14.20'de kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 18.00 - Ankara V: 19.39

Karaman'dan 16.22'de kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 18.00 - Ankara V: 19.39

Karaman'dan 16.22'de kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 21.00 - Ankara V: 22.34

Karaman'dan 19.10'da kalkan DMU ya bağlantı = Konya K: 21.00 - Ankara V: 22.34

KONYA'DAN YÜKSEK HIZLI TRENE ANTALYA/ALANYA/ERDEMLİ OTOBÜS  SAATLERİ

Ankara'dan 07.00 kalkan yhtye bağlantı otobüsün Konya K: 09.00 Alanya V: 13.30

Ankara'dan 11.20 kalkan yhtye bağlantı otobüsün Konya K: 13.30 Alanya V: 18.00

Ankara'dan 11.20 kalkan yhtye bağlantı otobüsün Konya K: 13.30 Erdemli V: 18.30

Ankara'dan 13.00 kalkan yhtye bağlantı otobüsün Konya K: 15.30 Antalya V: 20.30

Ankara'dan 17.00 kalkan yhtye bağlantı otobüsün Konya K: 19.00 Antalya V: 24.00

Ankara'dan 20.45 kalkan yhtye bağlantı otobüsün Konya K: 23.00 Antalya V: 04.00

Alanya'dan otobüsün K: 07.30 bağlantılı Konya - Ankara YHT'nin Konya K: 12.15

Antalya'dan otobüsün K: 09.00 bağlantılı Konya - Ankara YHT'nin Konya K: 14.30

Antalya'dan otobüsün K: 10.30 bağlantılı Konya - Ankara YHT'nin Konya K: 16.00

Alanya'dan otobüsün K: 15.30 bağlantılı Konya - Ankara YHT'nin Konya K: 20.30

Antalya'dan otobüsün K: 14.30 bağlantılı Konya - Ankara YHT'nin Konya K: 20.30

Osmangazi Köprüsü fiyatları için 'Osmangazi Köprüsü Ücret Tarifesi' konulu yazımızı inceleyebilirsiniz. 

 

Ankara İstanbul hızlı tren durakları (YHT durakları)

 

ANKARA - ESKİŞEHİR - ANKARA ARASINDA HER GÜN İŞLEYEN YÜKSEK HIZLI TRENLER

ANKARA - ESKİŞEHİR - ANKARA YÜKSEK HIZLI TREN, AFYON'A/KÜTAHYA'YA BAĞLANTI TREN VE BURSA OTOBÜS SAATLERİ 

ANKARA'DAN YHT HAREKET SAATLERİ

Ankara K: 06.30 - Eskişehir V: 07.53 (Sincan K: 06.48 - Polatlı K: 07.06)

Ankara K: 09.00 - Eskişehir V: 10.23 (Sincan K: 09.18 - Polatlı K: 09.36)

Ankara K: 13.00 - Eskişehir V: 14.23 (Sincan K: 13.18 - Polatlı K: 13.36)

Ankara K: 16.45 - Eskişehir V: 18.08 (Sincan K: 17.03 - Polatlı K: 17.21)

Ankara K: 21.20 - Eskişehir V: 22.43 (Sincan K: 21.38 - Polatlı K: 21.56)

ESKİŞEHİR'DEN YHT HAREKET SAATLERİ

Eskişehir K: 06.30 - Ankara V: 07.53 (Polatlı K: 07.17 - Sincan K:07.39)

Eskişehir K: 10.55 - Ankara V: 12.18 (Polatlı K: 11.42 - Sincan K:12.04)

Eskişehir K: 14.50 - Ankara V: 16.13 (Polatlı K: 15.37 - Sincan K:15.59)

Eskişehir K: 19.30 - Ankara V: 20.53 (Polatlı K: 20.17 - Sincan K:20.39)

Eskişehir K: 21.00 - Ankara V: 22.23 (Polatlı K: 21.47 - Sincan K:22.23)

ESKİŞEHİR'DEN YÜKSEK HIZLI TRENE AFYON'A TREN SAATLERİ

(71622 nolu tren) Eskişehir K: 18.15 - Afyon V: 21.27 (kombine bilet satışı yoktur)

(71621 nolu tren) Afyon K: 07.20 - Eskişehir V: 10.50 (kombine bilet satışı yoktur)

ESKİŞEHİR'DEN YÜKSEK HIZLI TRENE KÜTAHYA'YA TREN SAATLERİ

(Yol çalışmaları nedeniyle Eskişehir'den 14.45, Kütahya'dan 11.50'de otobüs bağlantısı konulmuşur)

Eskişehir K: 09.00 - Kütahya V: 10.16 / Kütahya K: 17.25 Eskişehir V: 18.42

Eskişehir K: 19.20 - Kütahya V: 20.36 Tavşanlı V: 21.26 / Tavşanlı K: 06.15 Kütahya K: 07.07 Eskişehir V: 08.23

ESKİŞEHİR'DEN YÜKSEK HIZLI TRENE BURSA OTOBÜS SAATLERİ

Eskişehir K: 08.15 - Bursa V: 10.30

Eskişehir K: 10.35 - Bursa V: 12.50

Eskişehir K: 14.40 - Bursa V: 16.55

Eskişehir K: 18.20 - Bursa V: 20.35

Eskişehir K: 23.00 - Bursa V: 01.15

Bursa K: 04.00 - Eskişehir V: 06.15

Bursa K: 08.05 - Eskişehir V: 10.20

Bursa K: 12.10 - Eskişehir V: 14.25

Bursa K: 16.45 - Eskişehir V: 19.00

Bursa K: 18.15 - Eskişehir V: 20.30


Benzer Haberler

Binanızın sağlamlığını ölçmede kullanabileceğiniz 7 kriter

Binanızın sağlamlığını ölçmede kullanabileceğiniz 7 kriter

AFAD'dan Çanakkale depremi açıklaması: Maksimum şiddet VI

AFAD'dan Çanakkale depremi açıklaması: Maksimum şiddet VI

Mersin'de bina çöktü: Dikkat faciayı önledi

Mersin'de bina çöktü: Dikkat faciayı önledi

İnşaat maliyet endeksi 1 yılda yüzde 25.65 arttı

İnşaat maliyet endeksi 1 yılda yüzde 25.65 arttı

Ordu'da 7 riskli ev tahliye edildi

Ordu'da 7 riskli ev tahliye edildi

2019 demir yolu yatırımlarının yılı olacak

2019 demir yolu yatırımlarının yılı olacak

İstanbul Valiliği 'afet riski' taşıyan alanların tespiti çalışmalarına başlıyor

İstanbul Valiliği 'afet riski' taşıyan alanların tespiti çalışmalarına başlıyor

İstanbul Banliyö Hattı Son Durum:  Test sürüşü yapıldı

İstanbul Banliyö Hattı Son Durum: Test sürüşü yapıldı

Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları: Yüzde 1'e doğru hareket sürüyor

Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları: Yüzde 1'e doğru hareket sürüyor

Mersin Millet Bahçesi'nin ihalesi yapıldı

Mersin Millet Bahçesi'nin ihalesi yapıldı

Murat Kurum: 2012'den bu yana 590 bin konut dönüştü

Murat Kurum: 2012'den bu yana 590 bin konut dönüştü

Çamlıca Camii son durum: Cami tamam, külliye için geri sayım

Çamlıca Camii son durum: Cami tamam, külliye için geri sayım

İstanbul Havalimanı'ndan 4 yeni uçuş

İstanbul Havalimanı'ndan 4 yeni uçuş

Yapı ruhsatlarında tarihi düşüş

Yapı ruhsatlarında tarihi düşüş

AVM sayılarındaki büyüme sürüyor

AVM sayılarındaki büyüme sürüyor

Konut stokunun yüzde 40'ı İstanbul'da

Konut stokunun yüzde 40'ı İstanbul'da

Kapadokya'da  toplu yıkım

Kapadokya'da toplu yıkım

Kanal Edirne'de sona doğru

Kanal Edirne'de sona doğru

İstanbul Havalimanı metrolarının imar planlarına onay

İstanbul Havalimanı metrolarının imar planlarına onay

Yabancıya satışta olumlu rüzgar sürüyor

Yabancıya satışta olumlu rüzgar sürüyor

Konut satışlarında tarihi düşüş

Konut satışlarında tarihi düşüş

EN ÇOK OKUNANLAR