Ankara Konut Projeleri

Son yıllarda inşaat firmalarının yatırımlarını artırdığı Ankara'da projeler hızla devam ediyor. Ankara konut projeleri ve projelerin tüm detayları bu yazımızda!

Ankara Konut Projeleri


Türkiye'nin başkenti Ankara'da inşaat firmalarının yatırımları devam ediyor. Ankara'da yapımı devam eden ve tamamlanmış olan projeleri sizler için derledik. 
 

Next Level Çayyolu 

Ankara Konut Projeleri

Pasifik İnşaat tarafından Ankara'da hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesi villa, loft, teraslı ve penthouse daire seçeneklerinden meydana geliyor.  3+1’den, 7,5+2’ye kadar farklı büyüklükte toplam 429 konutta 92 farklı daire tipinin yer aldığı Next Level Çayyolu projesi 101 dönüm orman alanının yanında konumlanıyor. 

Proje Bilgisi: Next Level Çayyolu 
Firma Bilgisi: Pasifik İnşaat 

 

Benevre Beytepe 

Ankara Konut Projeleri

Elbiz İnşaat tarafından hayata geçirilen Benevre Beytepe projesinde toplam 167 adet daireye yer veriliyor. 27 kattan meydana gelen projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler bulunuyor. Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlanan projede BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası)  bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Benevre Beytepe
Firma Bilgisi: Elbiz İnşaat 

 

Koordinat Çayyolu 

Ankara Konut Projeleri

YP İnşaat A.Ş. tarafından Ankara Çayyolu'nda hayata geçirilen Koordinat Çayyolu projesi 30 bin metrekare alan üzerinde kuruluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde toplam 427 adet daireden meydana gelen projede 3 blok 16 katlı dikey, diğer bloklar ise 8 katlı yatay mimariye sahip. Projenin sosyal olanaklar arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve güvenlik bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Koordinat Çayyolu 
Firma Bilgisi: YP İnşaat A.Ş. 

 

Başkent Emlak Konutları 

Ankara Konut Projeleri

Emlak Konut GYO'nun Ankara'da hayata geçirdiği Başkent Emlak Konutları projesinin bir tarafı Turan Güneş Bulvarı'na, diğer tarafı ise Doğukent Caddesi'ne cepheli konumda. 181 bin 728 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan proje 20 bloktan meydana geliyor. Toplam 1478 konut ve 26 ticari ünitenin yer alacağı Başkent Emlak Konutları'nda 1+1'den 5+1'e kadar farklı büyüklüklerde dairelere yer veriliyor. Projede ayrıca çocuk oyun alanları, avm, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, sauna ve süs havuzu bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Başkent Emlak Konutları 
Firma Bilgisi: Emlak Konut GYO 

 

Cubes Ankara 

Ankara Konut Projeleri

Ankara Çukurambar'da hayata geçirilen Cubes Ankara projesinde ofis, alışveriş alanları, otel ve eğlence merkezi bulunuyor. Mimarisi ile öne çıkan proje Nuhoğlu İnşaat, Dalgıç GY ve Lejant Proje'nin bir araya gelmesiyle oluşan NDL Yapı imzası taşıyor. Proje yaklaşık 1.000 adet konut, ofis ve özel yapılı üniteden oluşuyor. 2 ayrı blok halinde planlanan projede A Blok konut, home office ve exclusive rezidansları, B Blok ise ofis, otel ve kurumsal kiralanacak ofisleri kapsıyor. 

Proje Bilgisi: Cubes Ankara 
Firma Bİlgisi: NDL Yapı 

 

Lima Vadi 

Ankara Konut Projeleri

Lima Yapı'nın şehir ve göl manzarasına sahip projesi Lima Vadi Ankara Çayyolu'nda hayat buluyor. Caddeye yakın konumda yer alan proje Çankaya Birlik Mahallesi'nde konumlanıyor. 3 blokta 150 konuttan oluşan proje 11, 12 ve 13 katlı bloklardan meydana geliyor. Projenin sosyal olanakları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Lima Vadi 
Firma Bilgisi: Lima Yapı 

 

Elit Manzara Beytepe 

Ankara Konut Projeleri

İnsay Yapı imzasıyla Ankara'da hayata geçirilen Elit Manzara Beytepe projesi toplam 119 konuttan meydana geliyor. 23 farklı daire tipine yer verilen projede 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1, 5+1 ve 6+2 tipinde konutlar yer alıyor. Projede yer alan hizmetler arasında  sauna, Fin hamamı, dans stüdyosu, açık basketbol sahası, açık oyun parkı, yürüyüş yolu, masa tenisi, aerobik ve yoga salonları, vadi manzaralı kafe, elektrikli araç istasyonu da bulunuyor. Lokasyonu ile dikkat çeken proje Bilkent Üniversitesi'ne 6.5, Gordion AVM'ye 6.5, Eskişehir Yolu'na 8.6 ve Panora AVM'ye ise 13 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Proje Bilgisi: Elit Manzara Beytepe
Firma Bilgisi: İnsay Yapı