Ankara Ofis Projeleri

Ankara Ofis Projelerine bir de bu açıdan bakın. Ankara Ofis Projeleri

Ankara Ofis Projeleri

Ankara Ofis Projelerine gün geçtikçe bir yenisi ekleniyor. Gayrimenkul sektörünün gelişimi ile beraber inşa edilen her yeni projeye dükkanlar, ofisler ve mağazalar da yapılıyor. Emlakwebtv.com ekibi Ankara’da ofis yatırımı yapmak isteyenler için; Ankara Ofis Projelerini derledi.

İşte Ankara Ofis Projeleri!

1.Kuzu Effect

Kuzu Effect Rezidans, Kuzu Effect Loft, Kuzu Effect Ofis ve Kuzu Effect Çarşı bölümlerinden oluşuyor. Yüksek Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan Kuzu Effect projesi 13 katlı loft, 32, 39 ve 46 katlı rezidans kuleleri bulunuyor. Proje 203'ü konut, 44'ü ofis, 179'u mağaza olmak üzere toplam 426 bağımsız bölümden meydana geliyor.

2.Via Twins

Via Twins Ankara satılık ofis büyüklükleri 66 metrekare ile 800 metrekare arasında değişiyor. Bayraktar İnşaat tarafından 14 bin 236 metrekare alan üzerinde inşa edilen Via Twins toplam 200 adet daireden meydana geliyor. Via Twins projesinde açık otopark, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kuaför, merkezi uydu sistemi ve restoran yer alıyor.

3.Regnum Sky Tower

Ankara Regnum Sky Tower projesi OP Grup ile Canpa tarafından hayata  geçiriliyor. 8 bin 401 metrekare alan üzerinde yükselen proje Ankara'nın en yüksek binası olacak. Regnum Sky Tower projesinin iç mimari tasarımı Neşet Güne imzası taşıyor. Regnum Sky Tower Ankara site özellikleri arasında fitness merkezi, bilardo, golf alanı, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, market, masa tenisi ve sinema yer alıyor. 

4.Nep Office

4 bin metrekare alan üzerinde Ankara’da yükselen Nep Office 70 adet ofisten meydana geliyor. Nep Office 16 katlı 2 blok halinde tasarlanıyor. Nep Office satılık ofis büyüklükleri 81 metrekare ile 520 metrekare arasında değişiyor. Nep Office teslim tarihi olarak 2015 yılının Ekim ayını veriyor.

5.Besa Kule

Eskişehir Yolu, Söğütözü ve Konya Yolu hattının merkezinde yer alan Besa Kule 104 ofis ve 25 ticari alandan meydana geliyor. Kule kısmında yer alan ofisler 213 metrekare, mağazaların üzerinde bulunan ofisler ise 98 ila 143 metrekare olarak tasarlanıyor.