Antakya Rönesans Rezidans

Antakya Rönesans Rezidans 2011 yılının ortasında temelleri atıldı ve bugün geldiği noktada birçok kişinin takdir ve beğenisini kazandı

Antakya Rönesans Rezidans

Antakya Akdeniz Bölgesinin çok özel ve kendine özgün tarihsel ve kültürel zenginliği olan güzel bir şehridir. Birçok farklı kültür, din ve dilin bir arada bulunduğu eski bir yerleşim bölgesidir. İşte bu tarihi ve doğal güzellikler arasında Antakya Rönesans Rezidans 2011 yılının ortasında temelleri atıldı ve bugün geldiği noktada birçok kişinin takdir ve beğenisini kazandı. Satışların ise hala sürdüğü projenin özelliklerine kısaca değinmekte yarar var.
Antis Yapı tarafından gerçekleşen proje şehre sosyal bir yaşam alanı kazandırmıştır. Böylece şehrin klasik ve tarihsel güzelliğinin yanında modern bir sosyal yaşam alanı da eklenerek güzel bir sentez oluşturuldu. Uzun proje hazırlıklarından sonra hayata geçirilen rezidans ultra lüks bir yaşamın standartlarını sunuyor.
Projeyi gerçekleştiren Antis Yapı ise 1983'ten bu yana ticari faaliyetlerini sürdürmektedir. 500'ün üzerindeki inşaat konut projesini başarıyla tamamlamıştır. Antakya Rönesans Rezidans A1, A2 ve A3 Blok ile B Bloklarından oluşmaktadır. Çevresindeki zengin yeşil alan ile de rahat bir nefes aldıran yaşamsal konut özelliği taşımaktadır. 44 metre kareden 174 metre kareye kadar daire planları bulunmaktadır. 1+1'den 4+1'e kadar değişik ölçülerde daireler satışa sunulmuştur. Ayrıca projede yarı olimpik havuz, çocuk havuzu, jakuzi, fitness alanı, spor tesisleri, çocuklar için oyun parkları, kapalı otoparklar, sekretarya, resepsiyon servisi, yürüyüş ve bisiklet yolları, uyandırma servisi, alışveriş mağazası, 7/24 güvenlik hizmeti bulunmaktadır.