Ataşehir Konut Projeleri!

Son yıllarda artan dev projeler ile adını sıkça duyduğumuz Ataşehir, İstanbul'un hızla gelişmeye devam eden bölgelerinden biri. İşte Ataşehir konut projeleri...

Ataşehir Konut Projeleri!

Son yıllarda artan dev projeler ile adını sıkça duyduğumuz Ataşehir, İstanbul'un hızla gelişmeye devam eden bölgelerinden biri. Geçtiğimiz yıllarda bazı mahallelerin de bağlanması ile birlikte hızla büyüyen Ataşehir, İstanbul Finans Merkezi'ne de ev sahipliği yapacak. Lüks konut projelerinin hızla arttığı Ataşehir Bölgesi'nde inşaat firmaları boş arsa için adeta yarışıyor. 2019 yılında faaliyete geçmesi planlanan metro hattının gelmesiyle Ataşehir'in değerinin daha çok artması bekleniyor. Bununla birlikte konut fiyatlarının da tavan yapması bekleniyor. 
 

Ataşehir Konut Projeleri

Sample Home 
Ataşehir Konut Projeleri!
Rams Yapı tarafından hayata geçirilen Sample Home projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden meydana geliyor. Projede toplam 41 adet daire yer alıyor. Batı Ataşehir'de hayata geçirilen proje ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor. Sample Home teslim tarihi olarak Ekim 2016'yı veriyor. Sosyal donatılar bakımından oldukça zengin olan projede çocuk oyun alanları, güvenlik, fitness ve kapalı otopark gibi imkanlar yer alıyor. 

Sample Home adres bilgisi : Örnek Mahallesi. Sultan Sokak. Ataşehir - İstanbul 

Canan Business 
Ataşehir Konut Projeleri!
Canan yapı ve İstanbul Yapı ortaklığı ile yükselen Canan Business teslimlerinin Nisan 2016'da yapılması planlanıyor. 1+1 ve 2+1 ev ve ofis seçeneklerinden meydana gelen Canan Business projesinde 112 adet konut bulunuyor. Ataşehir Küçükbakkalköy'de yükselen proje Brandium AVM'ye 400 metre mesafede konumlanıyor. Canan Business, 2019 yılında faaliyete geçmesi planlana metro istasyonunun yanında yükseliyor. 17 katlı tek bloktan oluşan projede fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özellikler bulunuyor. 

Canan Business adres bilgisi : Küçükbakkalköy Mahallesi. Cami Sokak. Ataşehir - İstanbul 

Atasu Life
Ataşehir Konut Projeleri!
Suadiye İnşaat'ın Ataşehir Dilek Sabancı Caddesi'nde hayata geçirdiği Atasu Life projesinde daireler hemen teslim. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Atasu Life projesi 40 adet daireden meydana geliyor. İstanbul Finans Merkezi'ne olan yakınlığı ile dikkat çeken proje E-5, TEM'e 1 dakika uzaklıkta yer alıyor. Atasu Life projesi, Metropol İstanbul, Varyap Meridian, Ağaoğlu Andromeda Gold ve Buz Residence projelerine komşu konumda yer alıyor. Tek blok olarak tasarlanan projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, kamelya, sauna ve fitness merkezi gibi sosyal donatılar bulunuyor. 

Atasu Life adres bilgisi : Dilek Sabancı Caddesi. Nergis - Günbatımı Sokak. No : 17 Ataşehir - İstanbul 

Ağaoğlu My New Work
Ataşehir Konut Projeleri!
Ağaoğlu İnşaat'ın My Prestige'e komşu konumda yükselen yeni projesi Ağaoğlu My New Work teslimlerinin Mart 2017'de yapılması planlanıyor. Proje Fenerbahçe Ülker Sports Arena'ya da komşu konumda yükseliyor. Sinemadan restorana kadar her şeyin düşünüldüğü Ağaoğlu My New Work projesi 200 adet konuttan meydana geliyor. 21 katlı tek bloktan meydana gelen Ağaoğlu My New Work projesinde restoran, sauna, fitness merkezi, açık otopark, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve kafe yer alıyor. 

Ağaoğlu My Work adres bilgisi : Barbaros Mahallesi. Ihlamur Sokak. Ataşehir - İstanbul 

Dekon Plus
Ataşehir Konut Projeleri!
Dekon İnşaat tarafından Ataşehir Tatlısu Mahallesi'nde hayata geçirilen Dekon Plus 35 adet daireden meydana geliyor. Dekon Plus teslimlerinin Şubat 2016'dayapılması planlanıyor. Projede 1+1 ve 2+1 konut tipleri yer alıyor. Doğu Ataşehir'de yükselen proje ofis ve ticari birimlerden meydana geliyor. 10 katlı tek bloktan oluşan Dekon Plus, TEM yanyola 1 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne 3 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 22 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. Projede fitness merkezi, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve merkezi uydu sistemi bulunuyor. 

Dekon Plus adres bilgisi : Tatlısu Mahallesi. Tezcan Caddesi Ataşehir - İstanbul 

Ataşehir Head Ofis 
Ataşehir Konut Projeleri!
Setra Group tarafından hayata geçirilen Ataşehir Head Ofis projesinde 30 adet ofis bulunuyor. Türkiye'nin finans merkezi Ataşehir'de inşa edilen Ataşehir Head Ofis Haziran 2017'de teslim edilecek. 11. kattan itibaren deniz ve adalar manzarasına hakim olan projede açık otopark, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik bulunuyor. 

Ataşehir Head Ofis adres bilgisi : Küçükbakkalköy Mahallesi. Merdivenköy Yolu Sokak. D Plaza. A Blok. No: 6 Kat: 1 Ataşehir - İstanbul 

Nidakule Ataşehir
Ataşehir Konut Projeleri!
Tahincioğlu Gayrimenkul imzası ile Ataşehir'de inşa edilen Nidakule Ataşehir projesi 190 adet ofisten meydana geliyor. A Plus Ofis projesi olarak yükselen Nidakule Ataşehir, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yanında konumlanıyor. Nidakule Ataşehir teslimlerinin Haziran 2016'da yapılması planlanıyor. Projede fitness merkezi, kapalı otopark ve kameralı güvenlik gibi özellikler bulunuyor. 

Nidakule Ataşehir adres bilgisi : Barbaros Mahallesi. Begonya Sokak. No: 3 Ataşehir - İstanbul 

Trendist Ataşehir
Ataşehir Konut Projeleri!
K Yapu İnşaat ve Solid İnşaat güvencesiyle yükselen Trendist Ataşehir, 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Ekim 2016'da teslim edilmesi planlanan Trendist Ataşehir projesi 820 adet konuttan oluşuyor. 16 blok ve 3 kuleden oluşan projenin sosyal donatıları içerisinde açık otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, avm, kapalı otopark, tenis kortu, merkezi uydu sistemi, sauna gibi özellikler yer alıyor. 

Trendist Ataşehir adres bilgisi : Ataşehir Bulvarı Fatih Sultan Mehmet Caddesi Ataşehir - İstanbul