Avrupark Bahçekent'ten "biz bize ödeme" fırsatı

Cihan İnşaat ve Konut Yapı'nın Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Avrupark Bahçekent projesi "Biz bize ödeme planı" ismini taşıyan kampanyasıyla yüzde 25 peşinat ödeyenlere 36 ay vadeli faizsiz ödeme fırsatı sunuyor

Avrupark Bahçekent'ten

Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından hayata geçirilen Avrupark Bahçekent projesinden ev almak isteyenler için özel bir fırsat dönemine girildi. Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen projede "Biz bize ödeme planı" ismini taşıyan kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 25'ini peşin ödeyenlere, borcun kalan kısmını 36 ayda ödeme fırsatı sunulacak.

Avrupark Bahçekent 220 bin TL'den başlayan fiyatlarla
İstanbul Avrupa yakasının merkezi noktalarından biri olan Bahçekent'te inşa edilen Avrupark Bahçekent projesinde uygulanan yıl sonu kampanyası ile ev almak isteyenlere önemli fırsatlar sunuluyor. Lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma şansını kolaylaştıran kampanya ile birlikte 1+1 dairelere 220 bin TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün hale geliyor. Projede 2+1 daire fiyatları 305.000, 3+1 daire fiyatları 380 ve 4+1 tipi daire fiyatları ise 458.000 TL'den başlıyor.

 

Avrupark Bahçekent'ten

 

Ev almak isteyen herkese şirket bünyesinde finans kolaylığı sağlandığını söyleyen Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi, Hışır, yüzde 25 peşinatı verenlere 3 aya varan faizsiz ödeme imkanı sunduklarını söyledi. Hışır:

"Hem bir evim olsun hem de değeri her geçen gün artsın” diyen herkesi kampanyadan yararlanmaya davet etti. Bahçekent’in ilk projelerinden biri olan Avrupark’ın alıcısına parlak bir gelecek sunduğunu belirten Hışır, “İnsan odaklı tasarımını Bahçekent’in olanaklarıyla birleştiren projemiz daha yapım aşamasındayken alıcısına kazandırmaya başladı" dedi. 

Avrupark Bahçekent projesi
Toplam bin 394 konutun ve 86 ticari birimin bulunduğu Avrupark Bahçeşehir, TEM Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyol bağlantı yolları üzerinde yer alacak. Projenin yüzde 80'i ise yeşil alana ayrılmış durumda. 

 

Avrupark Bahçekent'ten

 

Firma Bilgisi: Cihan Inşaat - Konut Yapı
Proje Bilgisi: Avrupark Bahçekent