Balance Güneşli yol tarifi

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve 17 bin metrekare arsa alanı üzerinde Balance Gayrimenkul tarafından inşa edilen Balance Güneşli Taşocağı Caddesi üzerinde konumlandırılıyor

Balance Güneşli yol tarifi

Balance Güneşli yol tarifini vermeden önce proje özelliklerine bakalım. 17 bin metrekare arsa alanına sahip olan Balance Güneşli 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. Balance Güneşli'de toplam 301 adet daire yer alıyor. Balance Güneşli daire büyüklükleri 40 metrekare ile 1.692 metrekare arasında değişiyor.

Balance Gayrimenkul projesi olan Balance Güneşli merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Balance Güneşli yatırımcılarına kazandırırken, projede yaşam Mart ayından itibaren devam ediyor. Balance Güneşli 118 plaza ve cadde ofis, 140 ev ve loft ofisin yanı sıra 43 mağazadan meydana geliyor. Balance Güneşli özellikleri arasında restoran, cafe, kapalı otopark, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik yer alıyor.

Balance Güneşli yol tarifi
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve 17 bin metrekare arsa alanı üzerinde Balance Gayrimenkul tarafından inşa edilen Balance Güneşli Taşocağı Caddesi üzerinde konumlandırılıyor. Balance Güneşli Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İstoç, Masko, CNR gibi önemli merkezlere yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Balance Güneşli adres bilgileri: Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu No:19 Güneşli/İstanbul 
Balance Güneşli telefon numarası: 444 99 52

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli