Balance Güneşli'den A Plus çözümler

Balance Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Balance Güneşli, çalışma hayatına yönelik geliştirdiği özel konseptiyle, "yeni nesil ofis" yaşamının İstanbul'daki en iyi örneği olarak gösteriliyor

Balance Güneşli'den A Plus çözümler

Balance Güneşli projesi, modern çalışma hayatına yönelik özel konsepti ile yeni nesil ofis yaşamının İstanbul'daki en iyi örneği olarak gösteriliyor. Proje avantajlı ulaşım lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Farklı ihtiyaçlara yanıt veren seçenekler
Mart 2016 tarihinde teslim edilmesi planlanan Balance Güneşli projesi çalışanların tüm ihtiyaçlarını gözeten ve bu sayede verimli ve yaratıcı çalışma ortamları sunan bir proje niteliği taşıyor. "Yeni nesil ofis yaşamı" kontesptinin en iyi örneklerinden biri olarak gözüken projede, Plaza Ofis, Cadde Ofis, Loft Ofis ve Stüdyo ofis olmak üzere büyük ve küçük ölçekli tüm şirketlerin ihtiyaçlarını yanıtlayan bir yelpaze oluşturuldu.

Balance Güneşli'den A Plus çözümler

Güvenli çalışma ortamı
Temelden başlayan ve projenin bütününe yayılan yüksek kalite ve dayanıklı malzemeden üretilen Balance Güneşli'de inşaat güvenliği ilk olarak düşünülen konuların başında geliyor. Ofis alanlarının daha efektif kullanılmasına olanak veren, televizyon, projeksiyon ve internet hizmet sunulan toplantı odaları da içeren projede, kat bahçeleri ise kısa molalarda çalışanlara bahçe konforunu yaşatmayı hedefliyor. 

Balance Güneşli'den A Plus çözümler

Balance Güneşli projesi
Toplamda 83 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede, sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan "Yaşam Sokağı" da yer alıyor. Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alan ve E-5, TEM ve Sahil yollarını birbirine bağlayan bir lokasyonda yükselen Balance Güneşli, Balance Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: Balance Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Balance Güneşli