Beyoğlu Elysium Soul fiyatları 523 bin TL’den başlıyor!

Ofton İnşaat imzası taşıyan Beyoğlu Elysium Soul daire fiyatları minimum 523 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Beyoğlu Elysium Soul fiyatları 523 bin TL’den başlıyor!

Elysium Soul, İstanbul Avrupa Yakası’nın Beyoğlu ilçesinde Ofton İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyan projenin 2017 yılının Eylül ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması planlanıyor.

7 katlı 2 blokta toplam 221 adet daire ile 4 adet ticari üniteden meydana gelen Elysium Soul Beyoğlu, 6 bin 612 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Projede blokların arasında 840 metrekare tamamı yeşil peyzaj alanı bulunuyor.

1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Elysium Soul Beyoğlu’nda dairelerin büyüklüğü 37 metrekare ila 223 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Projede normal katların yanı sıra çatı dubleksleri de mevcut.

Beyoğlu Elysium Soul daire fiyatları minimum 523 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre, 36 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor. Ya da tamamı peşin ödeme yapılıyor.

Yaklaşık 85 milyon lira yatırım bedeli ile hayat bulan Beyoğlu Elysium Soul, modüler ev sistemine uygun tasarlanıyor. Proje, istenilen metrekaredeki daireleri birleştirme seçenekleriyle her ihtiyaca karşılık veriyor.

Eski Bilgi Üniversitesi arazisinde yer alan Elysium Soul Beyoğlu, İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve buluşma merkezi olan Beyoğlu bölgesinde farklı bir yaşam alanı sunuyor.

Elysium Soul’un merkezi konumu sayesinde Taksim’e 1,5 dakika, Nişantaşı, Şişli, Karaköy ve Beşiktaş’a 5 dakikalık bir sürede erişirken, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 dakikada, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 20 dakikada ulaşmak mümkün.

Firma Bilgisi: Ofton Inşaat
Proje Bilgisi: Elysium Soul Beyoğlu